ТРЦ у Дніпрі та Харкові нарощують відвідуваність і товарообіг у 2025 році

|
ТРЦ у Дніпрі та Харкові нарощують відвідуваність і товарообіг у 2025 році

У Дніпрі та Харкові торгово-розважальні центри демонструють помітне зростання ключових показників, незважаючи на близькість до лінії фронту та складну безпекову ситуацію.

Про це розповідає Finway

Збільшення трафіку та нові відкриття у Дніпрі

ТРЦ «Караван» у Дніпрі, який управляється групою DCH, активно розширює свій пул орендарів. З початку 2025 року у цьому центрі відкрилися нові магазини на площі понад 2 700 квадратних метрів, а найближчим часом очікується запуск ще декількох торгових точок загальною площею понад 1 500 квадратних метрів. За перше півріччя 2025 року «Караван» відвідали 3,11 мільйона людей, що на 2% перевищує торішній показник за аналогічний період. Особливо значущим є зростання товарообігу на кожен квадратний метр, який збільшився майже на 40%.

Розвиток харківського ТРЦ попри війну

У Харкові ТРЦ Nikolsky, що належить Budhouse Group, також демонструє позитивну динаміку. У серпні 2025 року відвідуваність центру сягнула 900 тисяч осіб — це максимальний результат з моменту ракетного удару по ТРЦ на початку березня 2022 року. Незважаючи на те, що цей показник ще на 20% менший за довоєнний рівень, відвідуваність фактично відповідає докризовим значенням, якщо врахувати, що магазини Inditex та H&M досі не працюють у центрі.

На сьогодні вакантність площ у Nikolsky становить лише 1%. За останні шість місяців тут відкрилися понад 15 нових орендарів, серед яких міжнародні бренди Jysk та KFC, значна частина яких запрацювала у зоні укриття.

«За шість місяців 2025 року трафік відвідувачів склав 3,11 млн осіб, що на 2% більше, ніж торік».