Перший заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик провів зустріч з представниками південнокорейської компанії HD Hyundai XiteSolution. Вони обговорили важливі питання постачання спеціалізованої техніки для відновлення інфраструктури та можливості використання програм корейської допомоги.
Про це розповідає Finway
Митно-логістичний хаб та нові навчальні центри
Серед ключових тем зустрічі було питання створення митно-логістичного хабу на території Львівської області, а також тренінгового центру та локалізації виробництва. Компанія HD Hyundai XiteSolution має намір заснувати навчальні центри для роботи з будівельним обладнанням, і Львів може стати одним з основних міст в Україні, де такі центри з’являться.
Наступні кроки та співпраця
Після зустрічі представники HD Hyundai отримали завдання підготувати концепцію для презентованих проєктів, які надалі будуть узгоджуватися з урядами обох країн. Львівська обласна військова адміністрація надасть пропозиції щодо існуючих об’єктів або земельних ділянок, придатних для реалізації інвестиційного проєкту, а також відомості про наявні навчальні центри для професійної підготовки та перепідготовки фахівців.
HD Hyundai є одним із найбільших південнокорейських конгломератів, що спеціалізується на суднобудуванні, виробництві важкого обладнання, машинобудуванні та нафтовій промисловості.