У Києві після нічної атаки російської федерації метро частково призупиняло роботу, однак наразі рух поїздів на всіх трьох лініях відновлено у звичайному режимі. Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.
Про це розповідає Finway
Ситуація з роботою ліній метро у Києві
Зранку через пошкодження енергетичної інфраструктури рух поїздів на лівий берег був тимчасово обмежений. На “червоній” та “синій” лініях поїзди курсували у штатному режимі: на червоній лінії від “Академмістечка” до “Лісової” з інтервалом 6 хвилин, а на синій — від “Героїв Дніпра” до “Теремків” з таким самим інтервалом. Зелена лінія обслуговувала пасажирів між станціями “Сирець” та “Видубичі”.
Втім, між станціями “Славутич” та “Червоний хутір” поїзди не курсували через проблеми з електропостачанням. На певних ділянках ліній було збільшено інтервали руху до 7 хвилин.
Відновлення роботи та транспортні альтернативи
О 15:37 у КМДА повідомили, що рух поїздів “зеленою лінією” повністю відновлено: поїзди курсують з “Сирця” до “Червоного хутора” у звичайному режимі. Водночас на всіх трьох лініях метрополітену рух організовано відповідно до графіка, без додаткових обмежень.
“На всіх трьох лініях метрополітену поїзди курсують у звичайному режимі”.
Крім того, “Укрзалізниця” повідомила, що Київська кільцева електричка працює згідно з розкладом, хоча можливі певні незначні затримки у зв’язку з пропуском пріоритетних поїздів.
