У січні 2026 року у Лас-Вегасі, США, відбудеться Consumer Electronics Show 2026 — одна з найбільших технологічних виставок у світі. Україну на цьому заході представлятимуть вісім стартапів, які працюють у сферах робототехніки, штучного інтелекту, енергетики та медичних технологій.
Про це розповідає Finway
Українські стартапи на світовій арені
Серед учасників від України:
- 3D UTU — перший вітчизняний будівельний 3D-принтер, здатний «друкувати» житлові будинки.
- DOZOR AI by VARTA — автономний модуль на базі ШІ для FPV-дронів-перехоплювачів.
- Tykho Electronics — виробник інноваційної електроніки для дронів.
- Shapid AGV — система автоматизації складських процесів.
- Sirocco Energy — розробка у сфері децентралізованої вітрової енергетики.
Вперше українська делегація стане частиною локації Global Pavilions, де зібрані технологічні екосистеми провідних держав світу. До складу делегації увійдуть також вісім досвідчених компаній, котрі вже активно розвивають свої продукти на міжнародних ринках.
Підтримка інноваційних розробок
«Програма покликана підготувати проєкти до залучення партнерів та фінансування».
Паралельно стартап-акселератор YEP Accelerator відкрив другий етап набору на безоплатну програму Beyond the Thesis. Ця ініціатива спрямована на підтримку українських deeptech-розробок, а також допомогу науковим командам у переході від технології до комерційного продукту. Програма дозволяє підготувати проєкти до залучення інвестицій і партнерів для подальшого розвитку.
