Укрзалізниця запустила поїзди найдовшою в Європі вузькоколійкою

УЗ запустила поїзди найдовшою в Європі вузькоколійкою

«Укрзалізниця» розпочала обслуговування поїздів на найдовшій та найстарішій вузькоколійній залізниці в Європі. Поїзди вийдуть на рейси 22 лютого, а вартість квитків становитиме 130 гривень для дорослих.

Про це розповідає Finway

У повідомленні компанії зазначено, що мова йде про поїзди №963 Гайворон – Бершадь та №964 Бершадь – Гайворон. «22 лютого запрошуємо любителів активного відпочинку на 20-й ювілейний ретротур Гайворонською вузькоколійкою! Найдовша вузькоколійка в Європі. Найдавніший діючий паровоз в Україні – модель 159 №4-95 (1938 р.). Найколоритніші вагони середини ХХ століття. Найсмачніший обід та смаколики, найкращі зимові подільські краєвиди», – йдеться в повідомленні.

Вартість квитків та способи купівлі

Квитки на поїзди можна придбати за такими цінами:

  • 130 грн для дорослих;
  • 98 грн для дітей до 14 років.

Купити квитки можна через мобільний застосунок «Укрзалізниці», а також на сайті перевізника, у чат-ботах та у касах вокзалів.

Як дістатися до Гайворона

Доїхати до Гайворона на Кіровоградщині можна без пересадок на окремих поїздах з Києва та Львова. Вартість квитків наступна:

  • з Києва – 179 грн у плацкарті, 259 грн у купе (рейс 21 лютого поїзда №357 Київ – Ясіня);
  • зі Львова – 233 грн у плацкарті (рейс 21 лютого поїзда №22 Львів – Харків).

Новини по темі