У вівторок, 21 квітня, Національна енергетична компанія «Укренерго» не передбачає запровадження обмежень електропостачання для споживачів на території України.
Про це розповідає Finway
Ситуація з енергопостачанням та рекомендації компанії
В офіційному повідомленні «Укренерго» йдеться про те, що застосування заходів обмеження споживання електроенергії у вівторок не планується. Однак компанія звернулася до споживачів із проханням відповідально ставитися до використання електроенергії, особливо у вечірній період з 17:00 до 22:00. У цей час рекомендовано зменшити навантаження на мережу шляхом обмеження користування потужними електроприладами.
“Завтра, у вівторок, застосування заходів обмеження споживання не планується”, – йдеться у повідомленні.
Вплив атаки росії на енергетичну систему
Нагадаємо, що станом на ранок 20 квітня, внаслідок атак з боку російської федерації на енергетичну інфраструктуру, у шести областях країни спостерігалися відключення споживачів від електропостачання. Проте енергетики докладають максимальних зусиль для оперативного відновлення стабільного функціонування мереж і забезпечення споживачів електроенергією.