Український стартап S.Lab, що спеціалізується на розробці інноваційного екологічного пакування, став учасником акселераційної програми Morgan Stanley Inclusive & Sustainable Ventures від американського інвестиційного банку Morgan Stanley. У межах цієї програми компанії вдалося залучити £250 000 інвестицій для подальшого розвитку.
Про це розповідає Finway
Екологічна альтернатива пінопласту та масштабування виробництва
Основний продукт S.Lab — біорозкладне пакування, яке повністю замінює традиційний пінопласт і розкладається в ґрунті за 30 днів. Завдяки цим розробкам компанія активно реагує на зростаючий попит на екологічні рішення та нові вимоги європейського законодавства щодо обмеження використання пластику.
Отримані кошти S.Lab планує інвестувати у масштабування виробництва та створення модульних фабрик — контейнерних виробничих ліній, які можна швидко встановити на потужностях клієнтів. Кожна така виробнича лінія здатна виготовляти до 15 000 одиниць пакування щомісяця, що дозволяє суттєво знизити логістичні витрати та підвищити ефективність постачання.
Перехід до нової бізнес-моделі та плани на європейському ринку
S.Lab реалізує стратегію переходу до нової бізнес-моделі: компанія планує постачати клієнтам не лише готову продукцію, а й технологію виробництва екопакування. Це відкриває нові можливості виходу на ринки Європи, де, за оцінками, обсяг ринку полістиролу перевищує $30 млрд на рік і з кожним роком зростає попит на сталу альтернативу пінопласту.
Компанія створює біорозкладне пакування, що замінює пінопласт і розкладається в ґрунті за 30 днів.
S.Lab вже співпрацює зі світовими брендами, зокрема L’Oréal, JTI та Nespresso. У найближчих планах — масштабування виробництва в Іспанії та закріплення позицій на європейському ринку.