Представники криптовалютної біржі Bybit підтвердили, що інфраструктура платформи залишилася цілісною незважаючи на нещодавній злом, який стався через компрометацію облікових даних розробника гаманця Safe. Проведене розслідування, в рамках якого залучено сторонніх експертів-криміналістів, підтвердило відсутність будь-яких ознак злому в системі Bybit.
Про це розповідає Finway
Bybit, яка є другою за величиною криптовалютною біржею у світі за обсягом торгів, опублікувала оновлення щодо безпеки після інциденту. Згідно з висновками, атака була здійснена групою Lazarus, що дозволило зловмиснику отримати несанкціонований доступ до інфраструктури Safe{Wallet} та дезорієнтувати власників підпису для схвалення шахрайських транзакцій.
«Забезпечення безпеки користувачів залишається нашим головним пріоритетом. Ми активно вивчаємо альтернативні рішення для кастодіальних гаманців, які відповідають найвищим стандартам безпеки. Bybit була і залишається на 100% безпечною платформою», — заявили представники біржі.
На момент інциденту Bybit вивела більшу частину коштів з адрес, що адмініструються Safe{Wallet}. Незалежні дослідження, проведені компаніями Verichains і Sygnia Labs, не виявили жодних ознак злому в інфраструктурі біржі, що також підтверджується заявою Safe.
Співзасновник та CEO Bybit Бен Чжоу підкреслив, що компанія залишається налаштованою на забезпечення безпеки та прозорості: «Попередня перевірка показала, що наша система не була скомпрометована. Хоча цей інцидент підкреслює загрози в криптопросторі, що розвиваються, ми робимо попереджувальні кроки для посилення безпеки та забезпечення найвищого рівня захисту для наших користувачів».
