8 секретів успіху від Стіва Джобса

Стів Джобс – один з найвідоміших американських підприємців, винахідників і дизайнерів. На нього рівняються багато підприємців, адже Стів Джобс став легендою. Йому вдалося блискавично увірватися у світ сучасних IT-технологій та міцно закріпити статус своєї компанії.

Поговоримо трохи про життя Стіва Джобса. Народився він 24 лютого 1955 року. Біологічними батьками Стіва були два молодих студента, які не були одружені і тим більше не були готові до народження дитини. Рідні матері були категорично проти стосунків доньки і змусили її відмовитися від дитини.

Стів був усиновлений родиною Джобсів, які не могли мати своїх дітей. У прийомній сім’ї у Стіва були чудові стосунки з батьками, і він дуже ображався, коли сторонні йому говорили, що він прийомний. З біологічною матір’ю Джобс все ж зустрівся, коли йому виповнився 31 рік.

Захоплення Стіва Джобса винаходом техніки відбулося завдяки прийомному батьку Полу, який разом з сином ремонтував автомобілі та розбирав телевізори і радіоприймачі.

Школа не особливо цікавила Стіва Джобса і тільки одна вчителька змогла знайти підхід і розкрити весь його потенціал. Вступивши до університету, Стіву довелося відмовитися від навчання через нестачу грошей.

У двадцятирічному віці Стів спільно зі своїм другом Стівом Возняком заснував компанію з виробництва комп’ютерів Apple. Друзі створили один з перших персональних комп’ютерів. Примітно, що на ризиковане створення нової компанії, яка могла і не заробити, Джобс і Возняк витратили всі свої заощадження та майно. Пізніше Стів Джобс заснував компанію NeXT і купив акції в інших великих компаніях. Завдяки цьому Джобс став мільйонером вже у 25 років.

Які ж секрети успіху були у Стіва Джобса?

  • Знайдіть своє покликання

Успіх може принести тільки заняття, до якого у вас є тяга і любов. Не важливо, що це буде, важливо ваше бажання реалізувати себе в цій сфері.

  • Поставте перед собою чітку мету

Знайшовши себе в певній сфері діяльності, вирішіть для себе чого ви хочете добитися цим заняттям. Ви хочете просто працювати або у вас є бажання бути кращим у цій сфері діяльності? Саме відповідь на це питання дозволить вам скласти план дій на майбутнє.

  • Виділяйтеся з сірої маси

Для того, щоб стати першим, потрібно виділитися на тлі інших. Не бійтеся фантазувати і експериментувати. Не намагайтеся комусь сподобатися, дійте так, як вам підказує серце. Не акцентуйте свою увагу на критиці оточуючих, адже багато успішних людей спочатку своєї кар’єри піддавалися жорсткій критиці.

  • Прагніть до досконалості

Все, що ви робите і створюєте має бути досконалим. Можливо, у вас буде всього лише один шанс зацікавити споживача в своєму продукті. А проваливши першу спробу, ви втратите довіру до своїх подальших витворів.

  • Не розпиляйтеся, а сконцентруйтеся на одній справі

Для того, щоб робити справу якісно варто зосередити на ній всю свою увагу і не відволікатися на інші справи.

  • Аналізуйте свою роботу

Уважно дивіться за реакцією споживачів, адже це дозволить вам зробити аналіз своєї роботи і при потребі вдосконалити товар.

  • Визнайте свої помилки

Помилки допускають всі, але не всі вміють їх визнавати. На шляху до успіху визнання і прийняття своїх помилок має дуже важливе значення. Запам’ятайте, кожна помилка – це цінний урок в нашому житті і потрібно приймати цей урок з гідністю.

  • Вчіться, вчіться і ще раз вчіться

Придбання нових знань робить вас цікавіше, розумніше та мудріше. Вчитися треба у своїх конкурентів, споживачів та успішних людей.

8 секретів успіху від Стіва Джобса