7 типів людей

Деякі психологи вважають, що як є сім кольорів веселки, так є і сім типів людей. І той же колір веселки безпосередньо пов’язаний з тим чи іншим типом людей. По суті всі кольори, які ми вибираємо в одязі або ще в дечому багато говорять про нас самих, про наш характер і навіть про наші погляди на життя. Ви ніколи про це не замислювалися? Адже ті самі професійні психологи є серед нас, для когось люди з такою професією є кращими або хорошими знайомими. Але кожен раз, коли ми зустрічаємося на їхньому шляху, вони намагаються нас дізнатися краще, навіть якщо ми будемо просто мовчати. Вибір кольору одягу і прикрас, і навіть просто наш стиль може психологам розповісти не тільки про наші погляди на світ, але і те, що ми зараз переживаємо чи ні, в хорошому ми настрої і можливо давно вже перебуваємо в депресії. І навіть для нас самих важливо якими кольорами ми себе оточуємо.

Отже, почнемо: якщо ви або ваш знайомий воліє обирати у всьому бордовий або темно-червоний колір, то насправді перед вами стоїть людина, яка таки досить впевнена у собі, а також те, що вона не боїться бути яскравою або занадто помітною. Ще якщо ваш знайомий або знайома не має такої впевненості в собі, то порадьте трошки поміняти свій гардероб в сторону цих кольорів і тоді, одягаючи щось такого кольору людина звикне до такого свого стану і почне поводитися більш розкуто і впевнено. Є люди, які віддають перевагу червоному кольору і це означає тільки те, що людина неймовірно амбітна і не боїться це все показати оточуючим. Вона відкрито і явно заявляє про себе, про свої лідерські якості і свої наміри, її хочеться слухати. Але якщо такими якостями людина не володіє, то який одяг не вибирай, якого кольору, то все одно за лічені хвилини людина, якою керують не перетвориться в лідера.

Якщо ваш співрозмовник, друг або просто знайомий є прихильником дуже яскравого одягу, такого, як червоний і помаранчевий, то швидше за все він є людиною дії. На таких людей завжди можна покластися і навіть, якщо ви довірите такій людині якийсь серйозний проект, то вона обов’язково його зробить і представить в кращому вигляді. Така людина сама прагне до перемоги і буде вести свою робочу команду до того ж. До перемоги така людина завжди йде чесним шляхом, без будь-яких хитрощів і завжди готова до потрібних реальних дій, щоб домогтися бажаного успіху. Таких людей можна сміливо призначати на посади директорів певних відділів.

Якщо ж ваш співрозмовник в одязі віддає перевагу більше жовтому кольору, то це явна ознака великої винахідливості й інтелектуальності, а також те, що в житті ця людина є активною і за своєю суттю незаурядною. Якщо ваш друг або знайомий або просто випадковий перехожий, який вас якось зацікавив, вважає за краще обирати зелений, то це означає те, що ця людина в якійсь мірі наївна і обережна. Такі люди більше відносяться до людей-мислителів, філософів, але вони є повними протилежностями людей, які вважають за краще обирати помаранчевий колір.

Якщо ваш співрозмовник або партнер любить використовувати блакитний колір, то він є дуже чутливим і креативним. За своєю суттю він ніби живе в злегка вигаданому світі, він живе в світі своїх фантазій і цю людину потрібно ще вміти зрозуміти. Але якщо ваш знайомий віддає перевагу більш темним відтінкам таким, як глибокий синій чи фіолетовий, то він є досить таким незалежним, він від інших відрізняється неабияким розумом і у них добре розвинена інтуїція. А любителі білого або чорного кольору є більш практичними і приземленими, вони часто приймають тільки одну точку зору, а за своєю суттю є нейтральними.

7 типів людей