6 порад для найму потрібного співробітника

Cподіваємося, що наші поради допоможуть вам устаткувати надійну команду для бізнесу

1. Шукайте когось з відданістю своїй кар’єрі

Людина, віддана своїй кар’єрі, є кандидатом, якого ви хочете найняти. Ви не хочете наймати співробітника, який часто змінює кар’єру або роботу, просто щоб отримати більш високу зарплату. Якщо кандидат не лояльний до будь-якої компанії, найм цієї людини безумовно може стати проблемою для вашого бізнесу.

Завжди перевіряйте попередню тривалість роботи кандидата, і якщо він або вона постійно змінює роботу, це безумовно не та людина, яка підходить для цієї роботи.

2. Тест на відмінне навчання та аналітичні навички

Спробуйте використовувати різні методології для оцінки навчання і аналітичних навичок ваших кандидатів. Тестування кандидатів може бути складним, але не оцінюйте кандидатів тільки на основі їх резюме та їх впевненості, тому що резюме може містити брехню.

Кандидат з упевненістю – це добре, але те, що ви дійсно хочете, це кандидат, який має необхідні навички і освітні вимоги.

3. Перевірте сумісність

Ви хочете знайти співробітника, який буде відповідати культурі вашої компанії. Перевірте, чи володіє кандидат соціальними навичками, щоб ладити з іншими, особливо з нинішніми співробітниками і менеджерами. Запитайте, як він або вона керує поточними бізнес-клієнтами, щоб оцінити навички сумісності.

Пам’ятайте, що готовність – одна з головних речей, якими повинен володіти кандидат, щоб працювати з вами. І якщо людина не може ужитися зі своїми нинішніми клієнтами або попередніми начальниками, то не дуже гарна ідея найняти цього кандидата.

4. Продовжуйте покращувати процес найму

Наймаєте ви співробітників для великої організації або шукаєте потенційних кандидатів для створення свого стартапу, процес найму – це перший і головний фактор, на якому вам потрібно зосередитися. Переконайтеся, що ви виконуєте наступні кроки в процесі найму:

  • Замість того щоб ставити магічні питання які не відносяться до справи, ви завжди повинні зосередитися на тому, щоб дізнатися здібності, знання, навички, впевненість, ставлення і потенціал кандидата.
  • Коли ви рекламуєте вакансії для своєї компанії, переконайтеся, що всі вимоги до роботи, такі як обов’язки, необхідна освіта, досвід, знання і навички, чітко вказані. Це допоможе вам в оцінці кандидатів і залученні кандидатів, які виконують всі ваші обов’язки і вимоги.
  • Також гарною ідеєю є залучення інших людей в процес оцінки, так як більша кількість думок може привести до пошуку правильного найму.

5. Не забувайте наймати стажувальників

Люди можуть не погоджуватися, але це один з кращих способів найняти відповідного співробітника для вашого бізнесу. Ви знаєте всі їхні сильні і слабкі сторони, навички, знання, відносини, поведінку, рівні впевненості і навіть практичні докази роботи. Що ще потрібно знати?

Ви вже виконали важку роботу по підбору стажувальника, так чому б не найняти з цього потенційного пулу, коли хочете зайняти постійну посаду?

6. Спілкуйтеся з кандидатами

Ставити особисті питання необхідно, і це може бути незручно для обох сторін. Швидше, ви або ваша команда по роботі з персоналом повинні аналізувати присутність кандидатів в соціальних мережах. Це може бути відмінною стратегією, особливо якщо ви хочете найняти співробітників для технічного бізнесу.

Ви будете здивовані тим, що ви можете дізнатися про кандидата, досліджуючи його соціальну присутність. Чи знаєте ви, що більше 90 відсотків компаній вважають за краще приймати на роботу через соціальні мережі, такі як Facebook, LinkedIn і Twitter? Якщо ви подивітеся на список фірм зі списку Fortune 500, то побачите, що 45 відсотків з цих фірм публікують вакансії в соціальних мережах.

6 порад для найму потрібного співробітника