6 книг, які гарантовано допоможуть вам реалізувати вашу бізнес-ідею

Ніколи ще не було так легко успішно створювати і продавати вигідний продукт або послугу. Як одного разу сказав підприємець і інвестор Кріс Сакка: «Ідеї дешеві, виконання – це все».

Іншими словами, тільки коли ви почнете робити конкретні дії, щоб втілити ідею в життя, її справжня цінність дійсно може проявитися.

У вас є фантастична ідея для бізнесу, яку ви намагалися реалізувати?

Будь то страх або невпевненість в собі, почуття залякування або недолік знань, нездатність розставити пріоритети або почуття виснажує натхнення, яке утримує вас від фактичного початку вашого бізнесу, це все можна вирішити.

Дозвольте нам представити вам 6 чудових книг, які гарантовано допоможуть вам «зробити вирішальний крок» і, нарешті, втілити в життя ідею своєї мрії, втіливши свій бізнес в реальність.

Turning Pro: торкніться своєї внутрішньої сили і створіть роботу свого життя – Стівен Прессфілд

Turning Pro – продовження Стівена Прессфілд до його бестселеру «Війна мистецтв». Прессфілд також є автором популярних художніх книг «Вората вогню» і «Легенда про Баггер Венс». У Turning Pro Прессфілд висуває фундаментальну ідею про те, що становлення тим, ким ви дійсно хочете бути, в кінцевому рахунку, є питанням зміни вашого мислення.

Книга являє собою докладне дослідження власного досвіду і зусиль Прессфілда, які намагаються зробити його успішним, відомим письменником.

Хоча Turning Pro в першу чергу призначений для читачів, які самі є письменниками, потужні уроки Pressfield можуть бути застосовані до незліченних інших творчих занять.

Ключове послання книги просте, але потужне:

Щоб домогтися успіху – стати автором, подкастера, журналістом, програмістом і т.д. – вам просто потрібно почати діяти, стаючи тим, ким ви хочете стати, тобто, фактично здійснюючи те, що людина робить!

Сила цього, здавалося б, простого послання блискуче виражається в словах Прессфілда, змушуючи читача відчувати себе мотивованим і натхненним, щоб нарешті стати тим, ким він дійсно хоче бути.

Видатна цитата з книги: «Що відбувається, коли ми стаємо професіоналами, ми нарешті слухаємо цей тихий, тихий голос в наших головах. Нарешті, ми знаходимо сміливість ідентифікувати таємний сон, любов або блаженство, які ми завжди знали – це наша пристрасть, наше покликання, наша доля ».

Стартап за 100 доларів – Кріс Гійбо

Автор Кріс Гійбо – автор, блогер і професійний спікер, який використовував «хакерство для подорожей», щоб відвідати кожну країну в світі. – «Стартап» за 100 доларів розповідає історії людей з усього світу, які створили успішні імперії з початковими фондами в 100 доларів або менше.

Ця книга, що складається з 50 прикладів з практики окремих людей, кожен з яких зміг перетворити декілька доларів, ідею для бізнесу і велику рішучість в успішне підприємство, пропонує реальні практичні ідеї від звичайних людей, які знають, що це таке. подобається будувати щось з нуля.

Видатна цитата з книги: «Якщо ви будете займатися своїми справами, допомагаючи іншим, у вас завжди буде багато роботи».

Платформа: бути поміченим в галасливому світі – Майкл Хаятт

За словами її автора, Майкла Хаятта, колишнього голови і головного виконавчого директора видавництва Thomas Nelson Publishers, платформа «надає покрокові інструкції про те, як отримати уявлення про ваш продукт, послугу чи причини в Інтернеті». Ця книга присвячена тому, як створити ефективну платформу, на якій ви зможете поділитися своїм важливим посланням з усім світом.

Ваша платформа – будь це подкаст, щотижнева новинна розсилка, блог, канал YouTube або будь-який інший носій – це те, що дозволяє вам знайомити інших з вашим досвідом.

Якщо ви хочете заробляти на життя, обмінюючись контентом в Інтернеті, ваша мета повинна полягати в тому, щоб зрозуміти, як допомогти іншим (надаючи їм корисну інформацію і підтримку), щоб ви могли допомогти собі (заробляючи на життя).

Видатна цитата з книги: «Ви ніколи не побачите повний шлях. Важливо зробити наступну правильну річ. Що ви можете зробити сьогодні, щоб просунутися до своєї мрії?

Фіолетова корова: трансформуйте свій бізнес, будучи видатним – Сет Годін

Основне питання, що стоїть в основі «Фіолетової корови» Сета Годіна: коли справа доходить до вашого бізнесу, це так само, як і у всіх інших, або це незабутньо? Сет Годін є кимось на зразок бога маркетингу, будучи введеним в Зал слави прямого маркетингу в 2013 році.

Годін стверджує, що через те, що традиційна реклама більше не працює, сучасні підприємства повинні створювати «пурпурних корів», знаходячи свої основні ринки, створюючи чудові продукти і спрощуючи їх покупку і поширення серед інших.

Видатна цитата з книги: «На переповненому ринку підходити не вдається. На жвавому ринку не виділятися – означає бути невидимим ».

Вкради як художник – Остін Клеон

Цей яскравий і суперечливий заголовок, який містить в собі основний сенс книги Клеона, покликаний допомогти вам переосмислити способи, за допомогою яких ви пропонуєте свої ідеї.

Багато людей часто ухиляються від реалізації своїх ідей, тому що вони помилково вважають, що єдиний спосіб бути справжнім або успішним творцем – це бути повністю оригінальним і відмовитися від «запозичення» у інших. Прагнучи боротися з цим помилковим мисленням, давній художник Остін Клеон перераховує десять фактів про те, що таке творчість, про яку багато хто просто не знає.

Клеон наполягає, що, врешті-решт, ніщо не є оригінальним: «Кожна нова ідея – це просто ремікс однієї або декількох попередніх ідей».

Персональний MBA: майстер ділового мистецтва – Джош Кауфман

Джош Кауфман, автор «Персонального MBA», відмінно працює, змальовуючи суть своєї книги на своєму власному сайті.

Персональний MBA – фантастична книга, яку повинні прочитати як новачки, так і професіонали своєї справи. У книзі обговорюються основи забезпечення цінності для ваших клієнтів, ціноутворення на вашій роботі і масштабування вашої компанії за рахунок збільшення доходів. Є також розділ, присвячений поясненню багатьох аспектів того, як працює наш розум і як наші упередження можуть впливати на наші ділові рішення.

Підсумки

Кожна з 6 книг, перерахованих в цій статті, присвячена одному або декільком основним аспектам створення значимого мистецтва, побудови успішного бізнесу і становлення людиною, яким ви дійсно хочете бути.

6 книг, які гарантовано допоможуть вам реалізувати вашу бізнес-ідею