6 діючих методів для підвищення ефективності працівника

Звісно зрозуміло, що успіх вашої компанії багато в чому залежить від того, наскільки добре співробітники виконують свої завдання. Знання того, як максимізувати потенціал співробітників, може здатися таким же туманним, навіть якщо моральний дух страждає і плинність кадрів знаходиться на пікових рівнях. Перемикання цієї динаміки може включати кілька різних рішень.

Перш ніж діяти над одним рішенням, переконайтеся, що ви розумієте, чому співробітники в першу чергу неефективні. Ця інформація має неоціненне значення для забезпечення того, що обрані вами рішення дійсно вирішать проблему.

Чому співробітники працюють гірше

Найкраще місце для початку, коли ви хочете дізнатися, як підвищити продуктивність співробітників, – це отримати розуміння. Є причини, за якими співробітники не працюють на оптимальному рівні. Деякі причини є дійсними і містять ключі для вирішення проблеми без залучення замін.

Зберігайте відкритість, не поспішаючи з висновками. Двері спілкування повинні залишатися відкритими, щоб ви могли обговорювати проблеми і вирішувати їх безпосередньо.

Наприклад, ви можете помітити в останньому звіті про відвідуваність, що співробітник має надмірні запізнення. Запитайте співробітника, чому він або вона так пізно прихоли на роботу в останні кілька тижнів.

Коли мета полягає в тому, щоб знайти рішення, ви можете виявити, що проблеми особистого або сімейного характеру є причинами запізнення співробітника. Можливо, ви зможете скоригувати звичайні стандарти, поки співробітник працює над проблемою.

Неадекватні можливості

Для деяких співробітників неадекватні навички або брак досвіду можуть перешкоджати їх здатності успішно виконувати свою роботу. Якщо відсутній тільки один з цих факторів, збільшується ймовірність того, що співробітники будуть працювати гірше.

Незрозумілі цілі і обов’язки

Співробітникам потрібно дуже чітке керівництво щодо своїх обов’язків, а також очікувань досягнення. Щоденні графіки роботи, які включають пріоритети роботи, можуть зіткнутися з кризою або змінами в напрямку. Збереження чіткої підзвітності допоможе мінімізувати конфлікт.

Методи підвищення продуктивності співробітників

Як тільки ви зрозумієте, що змушує співробітників працювати гірше, ви можете знайти рішення для вирішення цих проблем. Ось шість ідей, які допоможуть вам керувати роботою співробітників і підвищувати її ефективність.

1. Будь ласка, повідомте чіткі очікування

Переконатися в тому, що співробітники чітко розуміють свої робочі завдання. Продовжуйте керувати тим, що очікується через часті контакти. Якщо співробітники можуть пояснити цілі своїми словами, це хороша можливість, що вони знають, що робити і як це зробити.

2. Переконайтеся, що оцінки продуктивності відповідають очікуванням

Регулярні і своєчасні оцінки дозволяють співробітникам завжди знати, де вони знаходяться. Регулярне проведення оцінок продуктивності також ставить цілі в авангарді повсякденних завдань.

3. Зробити розвиток співробітників пріоритетом

«Де ви бачите себе через п’ять років?» Це поширене запитання в інтерв’ю. Тепер, коли минуло п’ять років, кар’єрні цілі вашого співробітника були досягнуті? Або вони все ще прагнуть повністю розкрити свій потенціал в організації?

Якщо це так, можливо, зараз саме час переадресувати ці цілі і відповідним чином планувати. Працюйте над усуненням будь-яких прогалин в навичках, які не тільки допоможуть їм у досягненні довгострокових цілей, але також принесуть користь вашій компанії, коли їх навички допоможуть вам досягти бізнес-цілей.

4. Вжити заходів до поліпшення морального стану

Співробітники працюють краще, коли вони задоволені своєю роботою. Перегляньте такі речі, як:

  • Робоче середовище
  • Вигоди
  • Рівень зарплатні
  • Співробітник розуміє місію і бачення

Співробітники, які розуміють, як їх роль допомагає компанії досягти успіху, часто охочіше роблять для цього все можливе.

5. Надайте співробітникам можливість добре виконувати свою роботу

Розширення прав і можливостей співробітників може приймати різні форми, оскільки вони отримують повноваження приймати рішення, які впливають на їх успіх.

Незалежно від того, чи дають їм інформацію про цілі і завдання або дозволяють їм отримати доступ до своїх даних, не звертаючись до відділу кадрів, незначні перешкоди не завадять їх прогресу. У них є ресурси, в яких вони потребують, але вони знають, що несуть відповідальність без мікроуправленія.

6. Використовуйте правильні технології

Впровадити технологічні платформи, які щодня підвищують продуктивність і залученість. Технологія має вирішальне значення в сучасній робочій силі, особливо якщо у вас децентралізований персонал.

Мобільні співробітники залишаються частиною команди через потужні канали зв’язку, щоб тримати всіх на одній сторінці. Організаційний успіх процвітає, коли існують правильні правила і системи. Просте бажання дізнатися, як підвищити продуктивність співробітників без урахування міркувань співробітників, може не допомогти вам в досягненні поставлених цілей.

Очікування, поки ваша компанія зазнає величезних збитків, є гіршим часом для початку дій. Почніть заздалегідь, при перших ознаках проблем, щоб визначити найбільш ефективні способи перетворення неефективної робочої сили в згуртовану команду.

6 діючих методів для підвищення ефективності працівника