5 книг, які зроблять вас мільйонером

Той стан, в якому ми знаходимося - це результат того, ким ми є

Не існує чарівних книг, прочитавши які, ви відразу ж все зрозумієте і за один день ​​побудуєте бізнес. Проте є ті книги, які відкриють вам очі на помилки, які ви робите, і допоможуть правильно побудувати фундамент майбутнього.  В основі завжди робота над собою.

 1.Роджер Сайбу «Розвиток мозку»

Розвивається завдяки ній не стільки сам мозок, скільки якість мислення.  Ця книга допоможе вам дисциплінувати підхід до розпорядку дня.  Ви почнете прокидатися раніше, у вас з’явитися натхнення працювати над собою, бігати і займатися іншими видами спорту.  Книга вчить правильно ставити мету і планувати всі свої наступні дії.  Ви зможете завдяки ній робити навіть тижневе планування своєї діяльності. Завдяки чому у вас буде час як для саморозвитку, так і для відпочинку, що дуже важливо в сучасному світі.  У вас підвищиться активність роботи. Саме тому книга рекомендується до використання як основа для змін у вашому житті.  Тому що той стан, в якому ми знаходимося – це результат того, ким ми є. Якщо ми себе не будемо змінювати, то і змін на краще очікувати не варто.

 2. Олег Тіньков «Як стати бізнесменом»

У книзі автор описує свій шлях до успіху.  Він розповідає про своє дитинство, як він ще тоді намагався щось продати.  Також він їздив за кордон на спортивні змагання і привозив європейські речі.  Дуже важлива не сама інформація з книги, а якась модель, якої ми слідуємо.

 3. Келлі Макгонігал «Сила волі»

Ця книга дуже добре відкриває очі на те, наскільки потрібна сила волі.  Вона знаходиться на 1місці з усіх якостей, які потрібні для досягнення мети. Без цієї якості коли у людини зникає мотивація та підтримка, вона кине свою справу.  У світі немає жодної сфери діяльності, в якій можна було б досягти великих успіхів без мотивації і сили волі.  Людина повинна налаштовувати себе, що доведеться поборотися за успіх і за здійснення своєї мрії.  Дуже часто мета нам здається недосяжною. А це саме тому, що нам не вистачає сили волі на те, щоб йти далі.  Щоб розвинути свою силу волі потрібно робити те, що не приносить вам ніякого задоволення. Проте це добре допомагає тренувати свою витримку.

 4. Джим Коллінз «Від хорошого до великого»

Книга не розповідає про зміну принципів людини. В ній закладені основи для застосування їх, щоб стати тим, ким ти хочеш стати.  Потрібно концентруватися на одному – тобто на одній компанії, якій ви будете приділяти багато часу.  Не можна щось створити дуже швидко. Потрібно довго намагатися і тільки потім ви отримаєте те, чого хочете.  І ще одним з найважливіших якостей, що оспівують в цій книзі, є дисципліна.  Адже недисциплінованих людей ніколи не очікує успіх. Це пояснюється тим, що вони порушують навіть свої власні плани.  Таким чином, вони перекривають собі шлях до подальшого розвитку. А означає, що не можуть зібрати і організувати роботу команди.  Як відомо, людям не хочеться щось робити, бачачи при цьому, що хтось відпочиває. Так і з дисципліною: ніхто не буде робити роботу вчасно, якщо начальство не робить.

 5. Карл Сью «Клієнти на все життя»

У будь-якому виді бізнесу, будь то виробництво або якісь послуги, успіх досягається завдяки клієнтам. Вони користуються продуктами і купують їх.  Книга навчить ставити клієнта на 1 місце і при цьому будувати успішний бізнес.  Якщо клієнт незадоволений – вважайте, що у вас вже немає 10 клієнтів.  Ці 10 клієнтів – це знайомі і друзі, які найімовірніше точно дізнаються про вашу невдачу. Або навпаки, про хорошу якість продукту або послуги.

5 книг, які зроблять вас мільйонером