15 способів заробити гроші прямо зараз

Шукаєте способи терміново заробити гроші? Насправді їх багато. Особливо, коли мова йде про отримання цього прибутку в Інтернеті. Існують буквально сотні, якщо не тисячі, способів заробити гроші практично відразу, не виходячи з дому.

Що вам потрібно? Вам може навіть не знадобитися ноутбук. Планшета або смартфона буде достатньо. І, звичайно ж, вам потрібен доступ до інтернету. Поряд зі здатністю залишатися зосередженим, ви маєте бути наполегливим незалежно від того, що відбувається.

Так що, якщо ви повні рішучості заробити такі необхідні гроші і не можете чекати тижні чи місяці, то ось що вам потрібно зробити. По-перше, не сподівайтеся клацнути пальцями і розбагатіти. Це не те, про що ця стаття. Взагалі, заробіток грошей в Інтернеті можна звести до наступних категорій:

Продаж товарів

Ви можете продавати всі види товарів в інтернеті. Вам не потрібен ноутбук. Але ви повинні мати хоча б смартфон.

Продаж послуг

Більшість людей заробляють гроші в Інтернеті, продаючи послуги.

Робити завдання для інших

Ви завжди можете робити завдання для інших. Якщо ви просто хочете швидко заробити, і вам не потрібно чекати або створювати список адрес електронної пошти або воронку продажів, є безліч завдань, які ви можете виконати безпосередньо зараз, і які покладуть гроші до вашої кишені.

Продаж інформації

Існує величезна кількість інформаційних продуктів.. Ви можете буквально розбагатіти, продаючи інформацію, якщо знаєте, що вона точно комусь потрібна.

Використовуйте економіку спільного використання

Перетворіть свої існуючі активи в гроші прямо зараз. Скористайтеся своїм будинком, автомобілем або транспортними засобами для відпочинку, навіть, щоб швидко заробити трохи грошей.

Як заробити гроші, починаючи зараз

Стратегії, які ви знайдете нижче, допоможуть вам заробити гроші прямо зараз, за ​​декілька годин, а деякі – за кілька днів або тижнів. Ви не розбагатієте, використовуючи ці стратегії протягом однієї години. Якщо ви хочете швидко заробити гроші, або у вас все в порядку з тим, щоб це зайняло небагато часу, будьте наполегливі. Ви не можете клацнути пальцями і очікувати, що гроші матеріалізуються. Але знову ж таки, якщо ви зосередитеся на правильних ідеях, ви в підсумку отримаєте те, що вам потрібно. Пам’ятайте, мислення – це все.

1. Продавати товари онлайн

Існує безліч способів продажу вашої продукції через Інтернет. Наприклад, використовуйте торгову площадку Facebook. Ви також можете використовувати eBay і продавати речі на аукціоні.

2. Продавайте старі книги на Amazon

Amazon – відмінний спосіб продати використані книги. Але ви також можете продавати безліч інших товарів на Amazon.

3. Запустіть інтернет-магазин Shopify

Чому б не створити повноцінний інтернет-магазин Shopify? Створіть нішу і продавайте різноманітні товари безпосередньо в вашому магазині. Рекламуйте його за допомогою реклами в Facebook.

4. Створіть безкоштовну воронку продажів електронної комерції

Використовуйте ClickFunnels для створення пропозиції безкоштовної доставки. Створіть вхідну пропозицію за низькими цінами, яка приверне клієнтів. На наступному кроці послідовності поб’єте їх своєю основним пропозицією.

5. Продавати концерти на Fiverr

Якщо ви шукаєте швидке рішення, продавайте концерти на Fiverr. Всі знають про економіку концерту. Вона розвивалася роками.

6. Продаж послуг на Upwork

Upwork – відмінний спосіб продажу квитків за вищою ціною. Якщо ви досвідчений веб-розробник, дизайнер або маєте навички в інших областях, таких як юриспруденція, бухгалтерський облік або де-небудь ще, спробуйте свої сили тут, щоб швидко заробити трохи грошей. Вам знадобиться якийсь послужний список.

7. Створіть воронку для навчання або консультування

Ще один спосіб заробити гроші зараз – продавати дорогі коучингові або консультаційні послуги. Якщо ви є експертом в певній галузі, продайте свої послуги. Якщо ви розумієте бізнес, тренуйте підприємців. Якщо ви розумієте фінанси, допоможіть людям орієнтуватися в їх боргах і витратах, можливо, навіть в їх інвестиціях.

8. Керуйте рекламою в соціальних мережах, SEO або Facebook для клієнтів

Хочете заробити серйозні гроші? Управління соціальними мережами. Показуйте рекламу на Facebook і інші платні оголошення, наприклад, на YouTube або Google. Можна заробити купу грошей, якщо ви знаєте, що робите. Якщо ви зможете досягти високих показників конверсії, то люди з радістю заплатять вам чималий відсоток від цих рекламних витрат.

9. Прогулянки з собаками або сидіти з ними вдома.

Запропонуйте свої послуги і зробіть все можливе, щоб клієнти були задоволені. Створіть довіру і взаєморозуміння. Отримайте відгуки шанувальників, і у вас не виникне проблем з швидким заробітком, незалежно від того, який це день тижня або місяця.

10. Няня, будьте нянею або станьте професіоналом по догляду за дітьми

Відмінно ладите з дітьми? Хочете бути нянею? Можливо, дитячий садочок? Запропонуйте свої послуги самотнім або надто зайнятим батькам.

11. Віртуальне навчання або допомога

Знаєте іноземну мову? Знаєте музичний інструмент? Ви можете заробляти гроші в Інтернеті, використовуючи тільки свій ноутбук і підключення до інтернету.

12. Здавайте свій будинок в оренду

Є будинок в популярному місці відпочинку? Чому б не кинути його на курортний сайт? У вас також може бути професійна керуюча компанія, яка спеціалізується на короткострокову оренду.

13. Орендуйте свій автомобіль для відпочинку

Правда полягає в тому, що більшість людей, які володіють транспортними засобами для відпочинку, змушують їх стояти і збирати пил. Чому б не здати їх в оренду і отримати прибуток від цього активу?

14. Створення інформаційних продуктів

Інформаційні продукти безмежні.

15. Створіть онлайн-курс.

Створіть заснований на учасниках курс і продайте його онлайн. Ви можете використовувати існуючі платформи. Або ви можете створювати свої власні за допомогою програмного забезпечення.

15 способів заробити гроші прямо зараз