14 сходинок на шляху до досягнення успіху

Успіх відіграє важливу роль у житті кожної людини. А для людей, які або вже відкрили свій бізнес, або тільки хочуть відкрити – цей фактор повинен бути чи не основним. Але бувають і ситуації, коли успіх не завжди супроводжує по життю людину. Як же тоді кардинально вплинути на ситуацію? Як залучити успіх у свій будинок і в загальному у своє життя?

Деякі вчені пропонують скласти певні сходинки до успіху, які вже пройшли успішні люди. Але в чому був їх секрет? Можливо в тому, що вони вміли від чогось відмовлятися, а щось приймати, як даність? Або це ж просто на просто правильно розставлені пріоритети? І, до речі, що дуже важливо: якщо ви вирішите скласти таку схему по сходах для себе, то пам’ятайте, що цілям потрібно давати не дуже то великий термін. Потрібно максимум 2-3 роки. В іншому випадку потрібно буде складати новий план, адже, чим довше відтягуєш, тим більше розумієш, що ти це не зробиш.

Що ж включає в себе ця схема сходинок до успіху? І чому ж саме сходинки? Значить, по-перше, сходинки тому, що ви повинні розставити пріоритети на кожному етапі мети. Щось ви повинні ставити на перше місце, а щось на друге і так далі. По-друге, ця схема включає в себе 14 пунктів, де вершиною і буде успіх у ваших настільки великих або настільки маленьких цілях.

Так, наприклад, якщо ви хочете чогось досягти в житті, то вам потрібно почати з того, що треба мати бажання, але реальне і конкретне, а не вигадане. Якщо у вас не буде бажання зробити щось для свого успіху в тій чи іншій ситуації – значить у вас немає мети. Але якщо цей пункт вас не зупинив, то продовжуйте далі і спробуйте себе переконати в потрібності цього успіху. Грубо кажучи прорахуйте всі ризики і подумайте кілька разів чи потрібне воно вам насправді.

Якщо і на цей пункт ви знайшли якісь пояснення і хочете продовжити далі, то варто записати десь сенс поставленої вами мети. Бажано, щоб це було описано коротко, але ясно. В якомусь блокноті, наприклад, або створіть файл на вашому комп’ютері, ноутбуці, щоб суть вашої мети завжди була під руками і якщо раптом у вас з’являться якісь сумніви, то ви з легкістю можете все перечитати і обдумати ще раз.

Четвертою сходинкою на шляху до досягнення успіху буде сходинка про переваги вашої мети. Можна сказати, що до цих пір ви себе переконуєте в потрібності виконання поставленої мети. Далі вам потрібно буде визначити стадію, на якій ви знаходитеся і відповідно визначити термін, за який ви повинні це все реалізувати. Як ми вже вище говорили – це має бути невеликий термін, максимум 2-3 роки.

Не забудьте також і скласти певний план перешкод на шляху до досягнення успіху. Адже вони бувають як не як, лукавити не будемо. Але ви завжди повинні бути готові до них. Після всіх цих пунктів вирішіть для себе питання ресурсів. Ви ж повинні розуміти скільки доведеться вкласти не тільки зусиль, а й грошей, якщо мета є досить конкретною і високою у своєму досягненні.

Згадуємо і про те, що цілі досягаються найкраще тоді, коли є підтримка. А тому ви повинні скласти список тих, хто вам зможе допомогти або на початкових етапах, або ж тоді, коли виникнуть великі труднощі. Не забувайте і про складання загального плану дій і спробуйте себе уявити в тому стані, коли ви вже всього досягли. Якщо ви це не можете уявити, то чи потрібно воно вам насправді?

12 кроком буде рішення про те, що відступати вже нікуди і тому єдиний вихід – це просто йти вперед. 13 крок, сходинка – це те, що ваші сили і всі думки мають бути спрямовані на досягнення мети. І остання сходинка – це і є сам успіх. Якщо ви будете чесні з собою на кожному такому етапі, то повірте, успіх вам гарантований.

14 сходинок на шляху до досягнення успіху