10 порад, які допоможуть підприємцям стати мотивованими

Зникла мотивація? Ми допоможемо вам її повернути

Часто, коли підприємці здійснюють сміливий стрибок від співробітника корпорації до лідера свого бізнесу, однією з перших проблем, з якими вони стикаються, це відсутність директорів, які ставлять цілі, терміни і стимули. Відповідальність за натхнення стає завданням самомотивації.

Чому це відбувається?

Це може бути проблемою для багатьох, особливо коли досвід новий і підприємець зайнятий роботою в бізнесі, а не роботою над ним. Будь який недолік самодисципліни і організації може також вплинути на розвиток особистості і сім’ї, які часто є першими, які відкладаються на другий план.

Отже, як же підприємець може зосередитися на бізнесі, залишаючись мотивованим, щоб стати кращою людиною і лідером бізнесу? Відповідь проста: це вимагає часу, відданості і практики – так само, як ви очікуєте від бізнесу.

Ось 10 способів мотивувати себе і працювати в напрямку своїх ділових і особистих цілей.

1. Встановіть особисту місію

У кожного бізнесу є чи повинне бути формулювання місії або бачення, яке описує більш широкі цілі, культуру і основні цінності організації. Він в основному використовується для визначення напрямку діяльності організації та мотивації зацікавлених сторін. З цих же причин кожен підприємець повинен встановити свою особисту заяву про місію.

Тут важливо записати свою місію, нести її з собою, прочитати її вголос, запам’ятати її і нанести татуювання на передпліччі (останнє тільки для екстремальних підприємців). Це повинно служити постійним нагадуванням про вашу мету стати підприємцем.

2. Складіть план

Як і в бізнесі, формулювання місії марне без плану, який необхідно виконати. Ви також повинні розробити і записати свій особистий і професійний план, включаючи короткострокові і довгострокові цілі. Цей план не буде і не повинен розроблятися і складатися, оскільки він є органічним і буде змінюватися в міру зміни ваших особистих і професійних обставин. Мета тут – мати чітке розуміння того, чого ви хочете досягти особисто і як ви цього досягнете.

3. Почніть з рутини

Бути вмотивованим – значить почати. З цієї причини ви повинні починати кожен день з відмінної ранкової рутини, яка допоможе вашому розуму і тілу бути пильними, зосередженими та підготовленими до вироблення нових звичок. Щоранку ви повинні приділяти час розгляду і уточнення свого плану, або того, що Джон Мейер називає вашими 8 днями.

4. Встановіть час для себе

Оскільки підприємці часто можуть бути повністю залучені до свого бізнесу, важливо встановити особистий час протягом дня для себе. Протягом цього часу дайте собі можливість погуляти, подумати, медитувати або навіть займатися спортом. Крім того, використовуйте цей час, щоб правильно харчуватися і пити воду, дві найважливіші звички, які допоможуть вам залишатися зосередженим.

5. Плануйте заздалегідь і встановлюйте нагадування

Навіть з планом може бути важко залишатися в рутині. З цієї причини візьміть собі за звичку встановлювати нагадування протягом дня про важливі завдання і щоденні цілі, які ви поставили. Використовуйте свій будильник з керованою гучністю, щоб нагадувати собі про необхідність зосередитися на завданні. Тривога, яка говорить: «Вийти з Facebook і повернутися до роботи» буде ідеальним для деяких з нас!

Ви також можете відстежувати хід, використовуючи блокування часу або процес установки певної тривалості часу в календарі для конкретної роботи, проектів або завдань. Потрібна додаткова допомога? Розглянемо ці нетрадиційні додатки для мотивації і підвищення продуктивності для хардкорного підприємця.

6. Встановіть винагороди

Ми природно налаштовані реагувати на стимули, тому будьте готові винагородити себе за досягнення мети або збереження звички. Як і в бізнесі, ви повинні визнати і винагородити маленькі перемоги на шляху до довготермінових, більш широких цілей.

І, якщо вам потрібен більший стимул, подумайте про годинник, який відраховує життя і нагадує вам, щоб ви могли отримати максимальну користь з того, що у вас залишилося.

7. Залучайте друзів

Іноді найкраща мотивація виходить від тиску з боку однолітків. Залучіть своїх друзів і колег, щоб допомогти мотивувати вас як до індивідуальних, так і до загальних цілей. Подумайте про мобільні додатки, які роблять участь цікавою, таких як Make Me, ChallengedApp, KlashApp, або просто відправте виклик своєму партнерові.

8. Займіться надихаючою діяльністю

Іноді вам просто потрібно подивитися за межами вашого кола для мотивації. Коли це станеться, заново зіставте фільм, який ви знайшли надихаючим. Під час вашої обідньої перерви, подивіться виступ TED. Або слухайте надихаючий підкаст під час поїздок на роботу, на прогулянку або в той час, коли ви відпочиваєте наодинці.

9. Залишайтеся позитивними

Не існує єдиної відповіді на всі питання про те, що робить людей щасливими, з безліччю визначень, теорій і думок. Для мене у мене є проста мантра, до якої я звертаюся, коли мені потрібно підвищення. Це просто: «Вибирай бути щасливим». Сказавши цю фразу і зібравши справжню посмішку, я виявила, що мій настрій і мотивація підвищуються в геометричній прогресії.

10. Спіть

Нарешті, ніколи не варто недооцінювати цінність хорошого нічного сну для особистої мотивації. Після багаторічного досвіду і самостійних експериментів, я виявиа, що, за деякими винятками, жодна незавершена справа або пропущена мета не варті страждання, пов’язаного з втратою сну над нею. Що ще більш важливо, після гарного нічного відпочинку, ці завдання і цілі стають нескінченно легше завершити наступного дня.

10 порад, які допоможуть підприємцям стати мотивованими