10 порад для вашого плану саморозвитку

1. Почніть зараз

Зробіть що-небудь зі своїм особистим планом розвитку сьогодні. Для досягнення довгострокових змін буде потрібно якийсь час, тому вам потрібно почати зараз. Ви можете спиратися на те, що ви робите сьогодні, завтра. Не ставайте професіоналом на пристрасному бажанні!

2. Дитячі кроки

Щоб скласти план, вам потрібно врахувати кроки. Розбийте велику мету на найменші компоненти. Майте на увазі кінцевий результат, зосередившись на кроках меншого розміру.

3. Вчитися у інших людей

Ви можете отримати вигоду з успіху інших людей, і ви можете вчитися на їхніх помилках. Ваш власний досвід – суворий учитель, тому вчіться на чужих помилках. Якщо ви можете знайти наставника або тренера, ваше завдання буде легше. Прочитайте якомога більше книг.

Якщо ви не можете дозволити собі купувати книги або не хочете витрачати гроші, брати їх в бібліотеці або робити те, що роблять інші. Вони сидять в книжковому магазині, читають стільки, скільки можуть з книги, запам’ятовують номер сторінки, на якій зупиняються, а потім наступного дня повертаються і закінчують.

4. Прийняти зміни

Світ весь час змінюється. Навіть якщо ви нічого не зробите, за замовчуванням світ зміниться. Від цього немає виходу. Якби люди і ідеї не змінилися, ми б все ще жили в печерах.

Ваш особистий план саморозвитку повинен враховувати те, як ви збираєтеся змінитися, які дії ви зробите? Тільки дія веде до результатів. «Тут ми бачимо краще, ніж чуємо».

5. Бути підзвітним

Ви несете відповідальність за свій прогрес. Ви несете відповідальність за те, що ви є сьогодні і де ви перебуваєте сьогодні.

Це означає, що ваше завдання – ініціювати кроки, включені в ваш особистий план розвитку. Якщо ви не потурбуєтеся, ніхто не буде. Це також означає, що ви володієте результатом, і ніхто більше не винен.

6. Будьте вдячні і усвідомте свою цінність

Зосередьтеся на тому, що у вас вже є. Подумайте про те, як інші отримують вигоду від того, що ви робите. Якщо ви поліпшите себе, ці переваги збільшаться. Ваш особистий розвиток як для інших, так і для вас.

7. Будьте навмисними

Все, що ви збираєтеся робити, стає вашою реальністю. Знайдіть свій справжній намір, перш ніж зважитися щось зробити, і переконайтеся, що ви дійсно хочете того, про що говорите, що хочете. Якщо ваша мета і Ваші наміри не збігаються, то ви придумаєте безліч виправдань і всіляких ситуацій, щоб перешкодити вашому прогресу.

8. Випробуйте себе

Ваші цілі повинні бути просто недосяжні. Якщо ви досягаєте неможливою мети, ви налаштовуєте себе на невдачу. Якщо ви дотримуєтеся того, що легко, ви відмовляєте собі в задоволеності досягненнями, і відбудуться лише мінімальні зміни. Знайдіть цю золоту середину з непростою метою в своєму особистому саморозвитку

9. Дотримуйтесь своєї пристрасті

Марно робити те, що вам не подобається. Виберіть дії, які вам подобаються і відповідають вашим цінностям.

Виберіть людей, щоб вони могли допомогти вам. Переконайтеся, що ви стежите за своїм серцем, що не тікаєте від складних проблем. Станьте майстром в мистецтві життя, де люди не можуть сказати, працюєте ви чи граєте, тому що для вас ви завжди робите і те, і інше!

10. Продовжуйте йти і ніколи не здавайтеся

Життя працює в циклах і рухається в ритмі. У вас будуть злети і падіння. Коли ви досягаєте повільної точки або речі, здається, не рухаються, не здавайтеся, продовжуйте. Немає такого поняття, як постійне швидке просування, і це означає, що ваш особистий план розвитку повинен бути досяжним і збалансованим. Знайдіть свій ритм і пливіть за течією. Немає такої речі як закінчений приватний саморозвиток. Ви можете продовжувати вчитися, змінюватися і оновлюватися все своє життя.

10 порад для вашого плану саморозвитку