Інтернет-ресурси для віддаленої роботи

Якось ми вже говорили на тему того, чим можна зайнятися вдома. Але тоді мова йшла про те, як можна заробити гроші в домашніх умовах, скажімо так, і нашою головною аудиторією були жінки. Але вже в цій статті я хочу вам розповісти про те, які є російські платформи для віддаленої роботи. Це є відмінним варіантом для тих, хто ще не знайшов якийсь свій постійний і навіть основний вид заробітку. А також це знадобиться і тим, кого вже основний заробіток трохи не влаштовує. Коротше кажучи, це може бути відмінним варіантом «про запас». Чи згодні ви з такою моєю думкою?

Не зовсім звичне для нас слово «Краудворкінг» має велику популярність зараз. Ось, наприклад, у США багато підприємців якраз таки і користуються послугами краудворкінгу. З чим це пов’язано? А з тим, що поки не мають достатніх коштів, щоб мати повноцінний штат працівників. Плюсом краудворкінгу для підприємців-початківців є і те, що не потрібно таких працівників зараховувати в основний штат. В основному працівник, який виконує завдання віддалено не має ряд посадових обов’язків. Такий працівник виконує різні завдання в той час, у який зручно особисто йому, але, звичайно, є і певні терміни роботи.

Але що ж ми можемо сказати з приводу російського краудворкінгу? У Росії такий рід діяльності не дуже поширений. Але, не дивлячись на це все, він має свій розвиток. І, мабуть найвідоміша російська платформа для віддаленої роботи – CityCelebrity.ru. Ця платформа належить Костянтину Гараніну. Якщо за кордоном краудворкінг має на увазі додатковий вид заробітку і там може заробляти абсолютно кожен талановитий і розумний чоловік, то на російську платформу намагаються залучати більше вже кваліфікованих працівників з великим досвідом роботи.

На цій платформі зареєстровано приблизно 40000 осіб, хоча відвідувачів в рази більше. Творець цієї платформи Гаранін впевнений в тому, що якщо розвиток даної платформи буде тривати, то є гарантії залучення більшої кількості користувачів. Зараз поки все тримається на тому, що російські жителі просто не звикли до такого виду роботи, хоча це досить таки практично.

Крім цього, в Росії також існують й інші різні платформи або навіть інтернет-ресурси, де замовники з легкістю можуть знайти виконавців будь-яких побутових доручень. І ось, на відміну від першої платформи, ця є більш розвиненою і затребуваною. Наприклад, платформа YouDo. Її засновником є ​​Денис Кутергін. Як думаєте, з чого це вся почалося?

А ось тут все досить просто: коли сам творець даної платформи довго не міг знайти хорошу прибиральницю квартири, його раптом спало на думку про те, що він може бути такий не один. І ось для полегшення пошуку та зручності Денис Кутергін і створив дану платформу, яка користується зараз великою популярністю, як і серед тих, хто в пошуку роботи, так і серед тих, хто шукає виконавця будь-яких побутових завдань.

І ще одна платформа, про яку я хочу вам розповісти – це платформа Workle. Вона виникла в 2010 році завдяки Володимиру Горбунову. Якось він застряг в ліфті. А сам поспішав на важливу зустріч з клієнтом. І, маючи при собі тільки смартфон і ноутбук, він все ж зміг провести переговори віддалено, пояснивши всю ситуацію. З того моменту його осяяла думка про те, що це буде дуже зручно і для інших. До слова, на цій платформі є можливість вибирати себе професію самому і навіть навчитися їй, а згодом і працювати. Дуже зручно і практично, правда?

Інтернет-ресурси для віддаленої роботи