Інтернет-магазин: від чого залежить успіх вашої торгової сторінки і як вийти на хороший прибуток

Створити інтернет-магазин так само просто, як зареєструвати акаунт на будь-якій кількості платформ і виставити на продаж декілька продуктів. Але створення успішного інтернет-магазину – це зовсім інше.

Дані показують, що споживачі все частіше роблять покупки в Інтернеті. Подивіться на наступні поради, щоб переконатися, що ваш інтернет-магазин має успіх.

Створення інтернет-магазину

Переконайтеся, що є ринок для вашого продукту

Перш ніж ви навіть подумаєте про відкриття інтернет-магазину, вам потрібно переконатися, що ринок для вашого потенційного продукту існує. Проведіть онлайн-дослідження, щоб переконатися, що ваш продукт – це те, що люди дійсно шукають і купують в Інтернеті.

Перевірте популярні торгові майданчики

Відмінним способом дослідження є пошук на популярних платформах, таких як Amazon, eBay і Etsy. Подивіться, скільки людей продають товари, схожі на ваші, і яка якість їхнього продажу.

Зробіть невеликий пробний забіг

Перш ніж приступити до створення власного магазину, спробуйте спочатку продати декілька ваших потенційних продуктів на Amazon або аналогічних платформах. Це повинно дати вам уявлення про те, як вони можуть продаватись, і чи є будь-які зміни, які ви повинні зробити першочергово.

Спочатку використовуйте популярний ринок

Для пробного запуску і на початку свого бізнесу інтернет-магазинів рекомендується дотримуватися популярних платформ, таких як Amazon, eBay або Etsy. Вони набагато дешевші і простіші в налаштуванні і використанні протягом короткого періоду часу.

Не купуйте більше, ніж можете продати

На ранньому етапі свого бізнесу, і навіть під час його зростання, переконайтеся, що ви не купуєте більше товару, ніж можете продати. Купівля оптом може заощадити гроші. Але якщо ви купите занадто багато, ви можете застрягти з великою кількістю нерухомих товарів (і боргів), якщо ринок вашого товару зміниться.

Додайте свою власну вітрину

Як тільки ви дійсно відчуєте, що ваш новий магазин вже досить розвинений, ви можете відкрити свій власний онлайн-магазин. Для цього є декілька варіантів. Просто переконайтеся, що ви не поспішайте з прийняттям рішення.

Подивіться на інструменти з відкритим вихідним кодом

Рекомендується, щоб технічно підковані підприємці працювали з відкритим вихідним кодом для своїх вітрин. Платформи, такі як WordPress, дозволяють повністю налаштувати процес купівлі. Але вони використовують деякі технічні ноу-хау.

Або ж за допомогою Easy Storefront Tool

Однак готові платформи для магазинів, такі як Shopify і Bigcommerce, можуть значно спростити процес створення інтернет-магазину. Якщо ви виявите, що не можете орієнтуватися в інструментах з відкритим вихідним кодом, ці платформи працюють просто відмінно.

Знайти модель ціноутворення, яка працює для вас

Якщо ви шукаєте рішення для інтернет-магазину, у вас буде багато варіантів на вибір. Потреби кожного магазину різні. Тож знайдіть той, який має функції і ціни, які працюють для вас. Деякі стягують фіксовану щомісячну плату, в той час як інші беруть частину продажів.

Запропонуйте зручні способи оплати

Вам також потрібно подумати про те, які способи оплати ви хочете прийняти – кредитні карти, PayPal або інші. Різні платформи мають різні вбудовані платіжні системи. Тому переконайтеся, що та, яку ви обираєте, зробить покупки легкими для ваших клієнтів.

Включити фотографії з високою роздільною здатністю

Коли клієнти відвідують ваш інтернет-магазин, незалежно від того, чи перебувають вони на вашому веб-сайті або на платформі, вони повинні чітко бачити запропоновані вами продукти. Це означає, що вам потрібні чіткі фотографії з високою роздільною здатністю, які демонструють ваші продукти в кращому вигляді.

Не використовуйте фотографії виробника

Ніколи не використовуйте фотографії виробника. Швидше за все, є сотні інших сайтів, які використовують ці фотографії.

Показати товар з усіх сторін

Також важливо включити декілька фотографій кожного продукту, щоб клієнти могли бачити кожну сторону.

Використовуйте прямі заголовки

Назви, які ви даєте своїм продуктам, часто приводять людей до їх пошуку. Вам потрібно чітко вказати, що це за продукт, щоб люди знали, що ви пропонуєте, і могли знайти його через пошук.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам створити успішний інтернет-магазин і заробити на ньому гарні гроші.

Інтернет-магазин: від чого залежить успіх вашої торгової сторінки і як вийти на хороший прибуток