Ідеї ​​для початку власного малого бізнесу без великих вкладень

1. Маляр


Робота дуже легка і проста. Ви також можете використовувати більш низькотехнологічний підхід і пропонувати послуги в якості маляра для місцевих домовласників або навіть підприємств.

2. Людина, що вигулює собаку


Якщо вам подобається проводити час з чотириногими друзями, ви можете почати бізнес, який просто пропонує послуги по вигулу собак власникам домашніх тварин, у яких немає достатньо часу, щоб регулярно вигулювати своїх.

3. Пекар

Починаючи бізнес громадського харчування, може бути досить складно для новачка. Але якщо вам подобається готувати їжу і ви хочете побудувати свій перший бізнес навколо неї, ви можете почати бізнес, де ви продаєте певні предмети або нестандартні творіння для заходів поза своєю домашньою кухнею.

4. Планувальник подій

Для тих, хто володіє сильними організаційними і комунікативними навичками, ви можете створити клієнтську базу і почати бізнес-планування весіль або різних інших заходів.

5. Перукар

Якщо ви навчалися косметології, ви можете почати свій власний бізнес в якості перукаря або стиліста, який приїжджає до клієнтів на заходи.

6. Візажист

Ви можете створити клієнтську базу і запропонувати послуги макіяжу для заходів, фотосесій або особливих випадків. Або ж, якщо ваші фінанси дозволяють, ви можете орендувати приміщення і відкрити свою студію.

7. Музикант

Якщо ви досвідчений музикант, то можете побудувати бізнес, в якому ви граєте на заходах або майданчиках і заробляєте частина продажу квитків або мерчендайзингу.

8. Фотограф

Ви також можете досить легко почати бізнес, пропонуючи послуги фотографування для заходів або місцевих клієнтів, які хочуть запланувати фотосесію портрета.

9. Автомийка або сервіс деталізації

Послуги мийки або деталізації автомобілів не завжди вимагають великої кількості складного обладнання або ділової хватки. Ви можете створити просте місце, де ви надаєте послуги клієнтам, або ви навіть можете подорожувати до клієнтів з вашими витратними матеріалами.

10. Дизайнер футболок

Онлайн-сервіси, такі як Redbubble і CafePress, роблять продаж футболок на замовлення досить простим. Таким чином, ви можете створювати свої власні проекти і продавати їх в Інтернеті або навіть замовити інші, щоб продати їх самостійно.

11. Оператор кавового кошика

Кав’ярні та кафе іноді складно розвивати. Але ви можете спростити цей процес і зробити його більш доступним для початківця власника бізнесу. Для цього замість самостійного приготування кави ви можете використовувати стіки 3-в-1.

12. Служба приготування їжі

Ви також можете готувати їжу разової порції і продавати її споживачам поза домом або на простій комерційній кухні, якщо у вас є запаси і необхідні ліцензії.

13. Античне відновлення

Для тих, хто любить працювати з антикваріатом, ви можете почати бізнес, в якому клієнти можуть привезти вам свої речі для ремонту.

14. Оратор

Якщо у вас є досвід в даній галузі, навіть якщо у вас ніколи не було свого бізнесу в цій ніші, ви можете почати свій бізнес, пропонуючи послуги публічних виступів на заходах або конференціях.

15. Персональний тренер

Для тих, хто має великий досвід фізичної підготовки, ви можете створити клієнтську базу і почати працювати в якості особистого тренера поза домашнім спортзалом або можна навіть приєднатися до комерційного спортзалу.

Ідеї ​​для початку власного малого бізнесу без великих вкладень