Як інвестувати у фондовий ринок

Є багато способів для початківців інвесторів купувати акції, кожен з яких має свої переваги і недоліки. Якщо ви хочете низькі комісійні, ви повинні приділяти більше часу управлінню своїми інвестиціями. Коли ж ви хочете перевершити ринок, ви будете платити більш високі налоги. Якщо ви хочете отримати багато порад, вам доведеться платити більше. Якщо у вас мало часу або інтересу, можливо, вам доведеться погодитися на більш низькі результати.

Можливо, найбільший ризик пов’язаний з емоційним аспектом інвестування. Більшість покупців акцій стають жадібними, коли на ринку все добре. На жаль, це змушує їх купувати акції, коли вони найдорожчі. З іншого боку, погано працюючий ринок викликає страх. Це змушує більшість інвесторів продавати, коли ціни низькі.

Вибір способу інвестування – це особисте рішення. Це залежить від вашого комфорту з ризиком. Це також залежить від вашої здатності і бажання витрачати час на вивчення фондового ринку.

Купити акції онлайн

Купівля акцій онлайн коштує найменше, але дає мало користі. З кожної транзакції стягується тільки фіксована плата або відсоток від суми покупки. Це може бути найбільш ризикованим. Ви, очевидно, отримуєте мало чи ні ради. Це вимагає від вас ретельного навчання тому, як інвестувати. З цієї причини це також займає найбільше часу. Це гарна ідея, щоб переглянути кращі сайти онлайн-торгівлі, перш ніж почати.

Інвестиційні клуби

Вступ в інвестиційний клуб дає вам більше інформації за розумною ціною. Але зустріч з іншими членами клубу займає багато часу. Всі вони мають різні рівні досвіду. Вам може знадобитися об’єднати деякі з ваших коштів на рахунок в клубі, перш ніж інвестувати. Знову ж таки, це хороша ідея, щоб вивчити кращі інвестиційні клуби, перш ніж почати.

Брокери з повним спектром послуг

Брокер з повним спектром послуг коштує дорого, тому що ви будете платити більш високу плату. Тим не менш, ви отримаєте більше інформації і рекомендацій. Це захищає вас від жадібності і страху. Ви повинні робити покупки навколо, щоб вибрати хорошого фінансового професіонала, якому ви можете довіряти. Комісія з цінних паперів і бірж пропонує корисні поради про те, як обрати брокера.

Money Manager

Фінансові менеджери обирають і купують акції для вас. Ви платите їм величезну плату, зазвичай 1-2 відсотка від вашого загального портфеля. Якщо менеджер досягає успіху, це займає найменшу кількість часу. Це тому, що ви можете зустрічатися з ними один або два рази на рік. Переконайтеся, що ви знаєте, як обрати хорошого фінансового консультанта.

Індексний фонд

Також відомі як біржові фонди, індексні фонди можуть бути недорогим і безпечним способом отримання прибутку від акцій. Вони просто відстежують акції в індексі. Приклади включають в себе індекс MSCI ринків, що розвиваються. Фонд зростає і падає разом з індексом. Там немає річної плати. Але неможливо перевершити ринок таким чином, тому що індексні фонди лише відстежують ринок. Тим не менш, є багато вагомих причин, чому ви повинні інвестувати в індексний фонд.

Пайові інвестиційні фонди

Пайові інвестиційні фонди є відносно більш безпечним способом отримання прибутку від акцій. Менеджер фонду купить для вас групу акцій. Ви володієте НЕ акціями, а акцією фонду. Більшість фондів мають щорічну комісію від 0,5 до 3 відсотків. Вони обіцяють перевершити S & P 500 або інші зіставні індексні фонди.

Хедж-фонди

Хедж-фонди схожі на взаємні фонди. Вони обидва об’єднують долари всіх своїх інвесторів в один активно керований фонд. Однак хедж-фонди інвестують в складні фінансові інструменти, відомі як похідні фінансові інструменти. Вони обіцяють перевершити взаємні фонди з цими інвестиціями з високим левереджем.

Хедж-фонди – це приватні компанії, а не державні корпорації. Це означає, що вони не регулюються SEC. Вони дуже ризиковані, але багато інвесторів вважають, що цей вищий ризик веде до більш високої прибутковості.

Продаж ваших акцій

Не менш важливо, ніж купувати акції, знати, коли їх продавати. Більшість інвесторів купують, коли фондовий ринок зростає, і продають, коли він падає. Але мудрий інвестор дотримується стратегії, заснованої на його або її фінансових потреб.

Ви завжди повинні стежити за основними показниками ринку. Трьома найбільшими американськими індексами є індекс Dow Jones Industrial Average, S & P 500 і Nasdaq. Але не панікуйте, якщо вони вводять виправлення або збій. Ці події не тривають довго.

Якщо у вас не так багато часу, щоб керувати своїми акціями, ви повинні розглянути диверсифікований портфель. Це означає наявність збалансованого поєднання акцій, облігацій і товарів. Акції забезпечать вам прибуток від підйомів ринку. Облігації та товари захищають вас від падінь.

Конкретне поєднання

Конкретне поєднання – це ваш розподіл активів. Це залежить від ваших фінансових цілей. Якщо вам не потрібні гроші протягом багатьох років, то більш висока сукупність акцій забезпечить більшу віддачу в довгостроковій перспективі. Якщо вам знадобляться гроші в наступному році, вам знадобиться більше облігацій.

Перебалансовуйте свій портфель один або два рази на рік. Він автоматично переконається, що ви купуєте не за низькою ціною, а за високою. Наприклад, якщо товари працюють добре, а акції – погано, у вашому портфелі буде занадто високий відсоток товарів.

Щоб відновити баланс, ви будете продавати деякі товари та купувати акції. Це змушує вас продавати товари, коли ціни високі, і купувати акції, коли ціни низькі.

Як інвестувати у фондовий ринок