Як та з чого почати свій стартап?

Вітаю, мої любі! І так, сьогодні ми знову будемо говорити про бізнес. Може комусь це і зовсім не знадобиться, адже він вже і так хороший бізнесмен, може хтось зможе поділитися своїм успішним досвідом. Ну а комусь ці всі поради, які я напишу в цій статті дуже таки і знадобляться. Адже бажання почати бізнес у людини є, але як це все реалізувати і так би мовити почати вона не знає, їй потрібна підтримка і слушна порада.

Відомий ментор і співзасновник Eastlabs Евелін Бучацький поділилася інформацією як же почати свій стартап і що ж потрібно зробити для його успішного запуску. Вона говорить про те, що найкращі ідеї з приводу того що ж саме реалізувати і як  – допомагає наша рутинна робота. Ви думаєте як?

А ось я вам наведу приклад: коли ви працюєте в тій чи іншій компанії велика вона чи маленька, але ви є її частиною і фахівцем в тій чи іншій сфері її діяльності. Так ось, коли ви там працюєте, вам легше за все з боку того ж працівника, а не начальника бачити якісь недоліки, неправильності, які вимагають негайного вирішення.

І якраз тоді, коли у вас виникає велике бажання це все змінити і вирішити, ви можете спокійно і з великою упевненістю почати свій міні-стартап, адже у вашій голові з’являються нові ідеї і так сказати загальні інновації, ну або ж ваші особисті інновації.

Тоді, коли ви вирішилися із напрямком вашого стартапу і обзавелися новими і свіжими ідеями – вам потрібно знайти партнера, який буде розділяти ваші уподобання і зможе дати відмінні відсутні деталі-доповнення.

І важливий момент: партнера потрібно шукати обов’язково, вам потрібна ще одна близька «підтримка» і той, хто зможе вас замінити, якщо є якісь непередбачені обставини. Адже одна справа найняти нову людину, яка навіть не знала з чого все починалося, а інша справа, коли людина ознайомлена зі всіма підводними каменями і деталями, дрібними нюансами.

Та й тоді, коли ви будете шукати інвесторів для свого стартапу у вас буде менше успіху, адже у інвесторів виникає почуття ризику, коли приходить тільки одна людина. І сам пошук партнера буде хорошою і міцною перевіркою власних сил.

І пам’ятайте, що стандартна і традиційна умова розвитку вашого стартапу – це і є самі інвестиції, тому від пошуку хорошого і надійного інвестора вас ніхто не звільняв.

Також Евелін Бучацький відзначає і те, що одним із найважливіших етапів розвитку того чи іншого стартапу є його імплементація. Якщо це все розшифрувати, то мається на увазі те, що сама ідея може так би мовити кульгати, але ось її оформлення і грамотне включення у сферу бізнесу має бути ідеальним.

Відомий ментор ще наголошує на тому, що не потрібно здаватися і зупинятися на півдорозі (це те, про що ми завжди говоримо), адже перший і досить таки довгий час буде складно. Ви довго будете шукати хорошого партнера, якого буде цікавити те ж саме що і вас, а також будете довго в пошуку надійного інвестора, який зможе повірити у вашу ідею і ваш стартап в загальному і захоче у це все вкластися.

Але не впадайте у відчай: при великих зусиллях і цілеспрямованості ви цих людей знайдете. І будьте готові до критики, яку потрібно сприймати правильно, а також до відмов, на які не потрібно яскраво реагувати. І хоч і того, й іншого буде багато і навіть більше, ніж чогось дуже хорошого – це ще не означає, що у вас нічого не вийде.

Якщо є дисципліна і бажання бути успішним, то і самі помилки не будуть для вас помилками, вони будуть для вас уроками і якимись сходами, котрі ведуть наверх по тих же кар’єрних сходах. Пам’ятайте: якщо щось не виходить – це не криза, це нормальне явище.

Як та з чого почати свій стартап?