Як створити свої заощадження з нуля?

Почніть з відкладання якомога більшої частини вашого витратного (надлишкового) прибутку

Зробіть заощадження пріоритетом у своєму житті. Навіть якщо у вас невеликий бюджет, налаштуйте свої фінанси, щоб заощадити більше 10% від загального заробітку.

Подумайте про це: якщо вам вдасться заощадити 1 000 доларів на рік – що становить менше 100 доларів на місяць – через 15 років ви отримаєте 15 000 доларів плюс відсотки. Цього достатньо для того, щоб зарахувати дитину до коледжу сьогодні, а не завтра, якщо ця дитина тільки що народилася. Отже, почніть економити, і ви можете отримати значний початковий внесок за освіту дитини або за прекрасний будинок.

Почніть заощаджувати змолоду

Навіть якщо ви ще вчитеся в школі, заощадження все ще важливі. Люди, які добре заощаджують, ставляться до цього більше як до етики, ніж до необхідності. Якщо ви економите з ранніх років життя, а потім розумно інвестуєте ці заощадження, невеликий початковий внесок може привести до значного збільшення вашого капіталу.

Почніть збирати надзвичайний фонд

Економія – це все, що зводить нанівець витрачений прибуток. Наявність прибуткових коштів означає відсутність боргів. Не мати боргів означає бути готовим до надзвичайних ситуацій. Тому фонд для надзвичайних днів дійсно може допомогти вам, коли справа доходить до економії грошей.

Подумайте про це: ваша машина зламалася, і у вас несподівано з’явилися додаткові 200 доларів витрат. Ви не планували цього, тому вам потрібно взяти кредит. Кредит звужується, тому ваші процентні ставки можуть бути досить високими. Досить скоро ви оплатите 6-7 % по кредиту, що знижує вашу здатність заощадження протягом наступного півріччя.

Якби у вас був надзвичайний фонд, ви, по-перше, могли б уникнути залучення боргу і пов’язаних з ним процентних ставок. Бути готовим до надзвичайних ситуацій дійсно вигідно.

Коли ви почали збирати на пенсію і поклали гроші в свій надзвичайний фонд, відкладіть також гроші на витрати на наступні три-шість місяців

Знову ж, економія – це готовність до невизначеності всього цього. Якщо ви несподівано звільнені з роботи або ваша компанія знижує комісійні, ви не хочете брати на себе борги, щоб фінансувати своє життя. Відкладання витрат на три, шість або навіть дев’ять місяців допоможе вам бути у безпеці, навіть якщо трапиться лихо.

Почніть погашати свій борг, як тільки він буде створений

Будь то заборгованість по кредитній карті або заборгованість по іпотеці, наявність боргу може серйозно вплинути на вашу здатність до заощадження. Почніть з боргу з найвищою процентною ставкою. (Якщо це ваша іпотека, спробуйте погасити більшу її частину, але спочатку сконцентруйтеся на не іпотечних платежах.) Потім перейдіть на другий за величиною кредит і почніть його погашати. Рухайтеся вниз по лінії в порядку убування, поки не погасите все своє боргове навантаження.

Почніть дійсно накопичувати на вихід на пенсію

Якщо ви досягли цього віку (45 або 50), і ви не почали збирати на пенсію, дуже важливо почати набирати обертів безпосередньо зараз. Якщо ви старше 50 років, ви можете навіть зробити так звані внески, якщо хочете збільшити свої пенсійні заощадження.

Приділяти першочергову увагу накопиченню грошей на пенсію – навіть більш високий пріоритет, ніж заощадження для навчання в коледжі ваших дітей. Беручи до уваги, що ви завжди можете позичити гроші, щоб оплатити навчання в коледжі, проте ви не можете позичити гроші, щоб фінансувати пенсію.

Якщо ви не зовсім розумієте, скільки грошей ви повинні заощадити, скористайтеся онлайн-калькулятором пенсійних заощаджень.

Проконсультуйтеся з фінансовим планувальником або консультантом

Якщо ви хочете максимізувати свої пенсійні заощадження, бо не знаєте, з чого почати, поговоріть з ліцензованим професійним фахівцем з планування. Фахівці з планування навчені інвестувати ваші гроші з розумом, і, як правило, мають досвід повернення інвестицій. З одного боку, вам доведеться платити за їхні послуги, з іншого боку, ви платите їм, щоб заробити гроші. Непогана угода.

Як створити свої заощадження з нуля?