Як створити бізнес-команду?

Зрозуміти сильні сторони кожної людини

Цілком ймовірно, що ваші нові співробітники будуть мати різне походження. У них будуть різні особистості і, отже, різні ідеї про те, як виконувати свою роботу. Якщо ви менеджер, важливо визнати це, тому що глибоке розуміння людей на вагу золота. Якщо ви можете дозволити кожному співробітнику направляти свої сильні сторони і працювати так, щоб це приносило користь вашому бізнесу, то ви на правильному шляху.

Ось кілька порад по перетворенню групи людей в згуртовану успішну команду, яка допоможе вашому бізнесу повністю розкрити свій потенціал.

Поясніть своє бачення бізнесу

Почніть з установки сцени для ваших співробітників. Дайте їм знати, до чого вони прагнуть, і допоможіть їм зрозуміти цілі вашої компанії.

Поговоріть про культуру, яку ви хочете побудувати

Посадіть насіння своєї ділової культури в головах своїх працівників, щоб вона росла і процвітала. Примусьте їх бути частиною команди і навколишнього середовища.

Опишіть свої плани на майбутнє

Створіть бачення того, де повинна бути ваша команда, через шість місяців, рік і два роки. Використовуйте своє бухгалтерське програмне забезпечення для складання реалістичних фінансових прогнозів і діліться ними зі своїми співробітниками.

Пояснити серидовище клієнтів, перспективи і партнери

При необхідності використовуйте діаграми, щоб показати взаємодію між усіма людьми у вашій компанії.

Використовуйте «ми» замість «я», коли говорите про свій бізнес

Поширена помилка стартапу – асоціювати себе з вашим бізнесом, але якщо ви хочете, щоб ваші співробітники відчували себе частиною команди, вам потрібно буде включити і їх.

Ці пункти допоможуть вашим співробітникам відчути себе впевнено і дати їм уявлення про ситуацію, в якій вони працюють. Як тільки це буде зроблено, ви можете почати виявляти краще в них.

Залучіть своїх співробітників

Важливо швидко залучити ваших співробітників в повсякденну роботу вашого бізнесу. Підтримуйте їх активність і використовуйте їх сильні сторони, щоб допомогти їм інтегруватися і розвиватися.

Дайте їм завдання прямо зараз

У перший день ваші нові співробітники вже повинні виконувати корисну роботу. Залучіть їх з самого початку.

Киньте їм виклик

Допоможіть своїм співробітникам підштовхнути себе. Використовуйте тимчасові лінії або конкретні цілі (до їхнього внеску), до яких вони повинні прагнути.

Визнати їх успіхи

Використовуйте «моркву», а не тільки «палицю». Завжди винагороджуйте успіх похвалою.

Наставник ваших нових співробітників

Співпрацюйте з новими співробітниками в команді. Чим більше у вас наставництва, тим швидше ваша команда знайде форму.

Поясніть своїм співробітникам, що чим більше зусиль вони докладуть, тим швидше зростатиме компанія і тим краще буде їх винагорода. Це може бути з точки зору просування по службі, заробітної плати і пільг.

Чітко визначте ролі

Кожен повинен знати свою роботу – що від них очікується, а що ні. Якщо ви не дасте це зрозуміти, моральний дух ваших співробітників постраждає, і це вплине на прогрес і ефективність.

Наприклад, якщо одна людина чекає, поки інша завершить завдання, але інший не вважає, що завдання є частиною опису його роботи, прогрес буде зупинений.

Тому не забувайте регулярно оновлювати ролі і списки завдань. Тоді ваші співробітники будуть знати, що вони повинні робити.

Як створити бізнес-команду?