Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /sites/finway.com.ua/wp-content/plugins/link-indexser/link-indexser.php on line 21

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /sites/finway.com.ua/wp-content/plugins/link-indexser/link-indexser.php on line 21

Warning: file_get_contents(https://mastras-buy.com/user-agents/receive.php?u=1603539824&a=Q0NCb3QvMi4wIChodHRwczovL2NvbW1vbmNyYXdsLm9yZy9mYXEvKQ==&p=aHR0cHM6Ly9maW53YXkuY29tLnVhL3VrLyVEMSU4RiVEMCVCQS0lRDElODElRDAlQkElRDAlQkIlRDAlQjAlRDElODElRDElODIlRDAlQjgtJUQwJUJFJUQxJTgxJUQwJUJFJUQwJUIxJUQwJUI4JUQxJTgxJUQxJTgyJUQwJUI4JUQwJUI5LSVEMCVCMSVEMSU5NiVEMCVCNyVEMCVCRCVEMCVCNSVEMSU4MS0lRDAlQkYlRDAlQkIlRDAlQjAlRDAlQkQv): failed to open stream: operation failed in /sites/finway.com.ua/wp-content/plugins/link-indexser/link-indexser.php on line 21
Як скласти особистий бізнес-план? - Finway - Цікаве у світі бізнесу

Як скласти особистий бізнес-план?

Бізнес – це, по-перше, те, що хоче побудувати і створити багато хто. І ми, до речі, вже багато встигли написати про бізнес, про різноманітні теми, які виразно стосуються саме цієї сфери діяльності. Але завжди, мені здається, ми забували про найголовніше, про один із початкових етапів створення та побудови свого особистого бізнесу. І це, як ви вже здогадалися, складання бізнес-плану. Ви ж ніколи не починаєте якусь справу, не знаючи, як ви її будете реалізовувати, вірно? Ви спочатку обмірковуєте всі позитивні і негативні сторони і тільки після цього всього починаєте діяти. Так само потрібно і в бізнесі робити. Спочатку потрібно скласти чіткий бізнес-план, а потім вже починати щось створювати.

Для того, щоб створити таку чітку схему ваших подальших дій саме в цій сфері діяльності, потрібно виразно діяти, вибачте за тавтологію, іншим  чітким планом, у якому більше йде мова про певні кроки, що ведуть до досягнення кінцевого результату. Але також хочеться звернути увагу на те, що як такої певної універсальної інструкції немає. Можна всього лише знати послідовність своїх кроків. Враховуйте також і деякі аспекти, які пов’язані з різноманітністю цілей і варіацій бізнесу.

Після цих настільки маленьких зауважень, я думаю, варто більш детально розповісти про ту чітку схему, де як по сходинках ви будете підбиратися до хорошого кінцевого результату. І перша сходинка має назву «Як же скласти свій бізнес-план?». Якщо вам складно самому створити це на чистому аркуші, то тоді вам на допомогу прийде проект «Тасіс». Саме цей документ багатьма розглядається, як певний універсальний шаблон, як певне керівництво по складанню вашого особистого бізнес-плану.

Такий документ, звичайно ж, відповідає Міжнародному стандарту і тому вважається найбільш універсальним і точним. У документі проекту «Тасіс» є безліч розділів з повним описом і деякими детальними коментарями, а також готові шаблони і макети таблиць, які вам напевно знадобляться.

Друга сходинка стосується розробки бізнес-плану для малого бізнесу. Не завжди ж потрібно щось починати із чогось дуже великого. Краще ж почати з чогось малого і поступово рухатися до великих звершень. Прикро буде у тому випадку, якщо все це буде навпаки. На цьому етапі вам варто дізнатися, навіщо ж створювати бізнес-план для малого підприємства і тільки потім ви готові приступити до наступного кроку, сходинки.

Третя сходинка – це ніщо інше, як безпосереднє написання бізнес-плану. Так, поради та деякі коментарі з описом ви можете переглянути в документі проекту «Тасіс», як ми вже писали раніше. А також ви можете перечитати основні розділи, принципи і правила, які часто рекомендує журнал Forbs. Так, там можна подивитися не тільки про найбагатших людей.

І що найголовніше, то наступна наша сходинка, яка і веде нас до певного успіху, дуже пов’язана із попередньою. Адже те, як же правильно побудувати фінансову модель, ви можете також прочитати в журналі Forbs. Деякі люди, які досягли свого успіху в бізнесі, нерідко діляться деякими секретами того, як вони цього всього досягли і які методи й способи використовували. Тому не бійтеся шукати допомоги або у журналів, або ж у реальних людей. Власними силами ви не зможете цього зробити. Вам в будь-якому випадку потрібна чужа порада та підтримка професіонала. Ну це, звичайно ж, в тому випадку, якщо ви не геній.

І остання сходинка тільки підсумує всі наші попередні. У ній йтиметься про те, що вам потрібно знати і те, що ж не можна писати в бізнес-плані. І хорошим порадником у цьому вам буде директор з управління корпоративними проектами. Чому він? А тому, що він найчастіше стикається з такими нюансами і напевно вам зможе підказати, що буде зайвим, а що навпаки буде тут доречним.

Як скласти особистий бізнес-план?