Як розумно витрачати свої гроші і яким чином їх можна заощадити?

1. Якщо ви можете брати / брати в оренду, не купуйте

Як часто ви купуєте DVD тільки для того, щоб роками збирати пил, не використовуючи його? Книги, журнали, DVD-диски, інструменти, святкові атрибути та спортивне обладнання можна орендувати за менші гроші. Оренда часто позбавляє вас від турбот по утриманню, залишає місце на вашому складі і, як правило, змушує вас краще ставитися до предметів.

Не здавайтеся наосліп. Якщо ви використовуєте предмет досить довго, краще всього купити його. Проведіть простий аналіз витрат, щоб визначити, вигідніше вам оренда або покупка.

2. Якщо у вас є гроші, заплатіть високий початковий внесок по іпотеці

Для багатьох придбання будинку – це найдорожча і значна оплата, яку вони коли-небудь роблять у своєму житті. З цієї причини корисно знати, як правильно витрачати свої іпотечні гроші. Ваша мета в погашенні іпотеки повинна полягати в тому, щоб мінімізувати процентні платежі і збори при збалансованості решті частини бюджету.

Передоплата заздалегідь

Перші п’ять-сім років іпотеки зазвичай, коли ваші процентні платежі будуть найвищими. Якщо ви можете, візьміть свою податкову декларацію і направте частину її назад в іпотеку. Погашення достроково допоможе швидко збільшити ваш капітал за рахунок зниження процентних платежів.

Подивіться, чи не можете ви робити двотижневі платежі замість щомісячних

Замість того, щоб робити 12 платежів по іпотеці в рік, подивіться, чи не можете ви зробити 26 платежів по своїй іпотеці. Це дозволить вам заощадити тисячі доларів за умови, що з ними не буде стягуватися плата. Деякі кредитори стягують значні комісійні (від 300 до 400 доларів), щоб надати вам цей привілей, і навіть тоді застосовують платіж тільки один раз в місяць.

Поговоріть з вашим кредитором про рефінансування. Наприклад, якщо ви можете рефінансувати свій кредит з 6,7% до 5,7%, продовжуючи робити ті ж платежі, зробіть це. Ви можете збити роки з вашої іпотеки.

3. Зрозумійте, що володіння кредитною карткою може бути дуже важливим для встановлення кредиту

Кредитний рейтинг 750 або вище може відкрити значно нижчі відсоткові ставки і можливості для нових кредитів – нема на що чхати. Навіть якщо ви рідко використовуєте кредитну карту, важливо мати її. Якщо ви не довіряєте собі, просто замкніть її в ящик.

Ставтеся до своєї кредитної картки як до готівки – ось що це таке

Деякі люди ставляться до своїх кредитних картах як до пристроїв з необмеженим витратою, до балансу, який, як вони знають, вони не можуть погасити, і роблять тільки мінімальний щомісячний платіж. Якщо ви збираєтеся це зробити, будьте готові витратити значні суми ваших грошей на виплати відсотків і зборів.

Низьке використання кредиту

Низьке використання кредиту означає, що заборгованість, яку ви поклали на свою кредитну карту, пропорційно мала по відношенню до вашого загального межі. Говорячи простою мовою, це означає, що якщо на вашій кредитній карті середньомісячний баланс становить 200 доларів США, але ваш ліміт становить 2000 доларів США, ставлення вашого боргу до вашого ліміту дуже низька, близько 1:10. Якщо на вашій кредитній карті середньомісячний баланс становить 200 доларів США, але ваш ліміт становить 400 доларів США, використання кредиту буде стрімко рости, приблизно 1: 2.

4. Витратьте те, що у вас є, а не те, що ви сподіваєтеся заробити

Ви можете думати про себе як про високооплачуваного, але якщо ваші гроші не підтверджують це твердження, ви стріляєте собі в ногу, ведучи себе так, як ви це робите. Перше і головне правило витрачати гроші таке: якщо це не надзвичайна ситуація, витрачайте тільки ті гроші, які у вас є, а не гроші, які ви очікуєте заробити. Це повинно тримати вас від боргів і добре планувати майбутнє.

Як розумно витрачати свої гроші і яким чином їх можна заощадити?