Як працює фрілансинг?

Є багато різних способів проникнути в бізнес позаштатних авторів. Іноді люди йдуть з роботи на повний робочий день, знаючи, що у них достатньо контактів, щоб отримати роботу. Деякі письменники починають з пошуку невеликих письмових робочих місць в Інтернеті. Інші працюють в пов’язаному бізнесі, наприклад, в сфері зв’язків з громадськістю, і у них досить портфеля, щоб звертатися до минулих клієнтів і інших.

Що таке фрілансинг?

Фрілансинг – це практика написання текстів за гроші, працюючи самостійно і не будучи найнятим компанією або організацією. Позаштатні автори роблять будь-який письмовий текст, необхідний їх клієнтам, працюючи вдома або в орендованому офісі. У письменників може бути багато різних клієнтів або один дуже великий клієнт з постійною стійкою роботою. Письменники можуть працювати як універсали і висвітлювати такі різні теми, як автомобілі та архітектурний дизайн. Або вони можуть спеціалізуватися в одній області, наприклад, в кулінарному мистецтві. Фахівці, як правило, знаходять більше завдань і заробляють більше, ніж універсали.

Як працює фрілансовой бізнес?

Позаштатні автори не тільки письменники; вони також продають себе і свої навички потенційним клієнтам. Фрілансери часто є власниками бізнесу, тому що вони повинні створити бізнес, щоб відокремити свої особисті фінанси від своїх ділових фінансів. Успішний фрілансер часто – це комбінація творчого словесного майстра і проникливого бізнесмена. Писати добре – це тільки початок. Ви повинні ефективно продавати себе і керувати своїми фінансами.

З чим працює фрілансер?

Фрілансери складають будь-який текст, який потрібен їх клієнтам. Це творча сторона. Але вони часто підходять до своєї роботи, як і будь-який інший бізнес, витрачаючи частину свого часу на пошук нового бізнесу, а іншу частину свого часу займаючись веденням обліку. Однак від 60 до 75% часу письменника має бути присвячено написанню копій – будь то статті в журналах, веб-сайти, прес-релізи, пости в блогах, інформаційні бюлетені, внутрішні корпоративні комунікації або брошури.

Як фрілансерам платять?

У кожного клієнта свій процес і спосіб оплати. Іноді клієнту потрібно, щоб письменник відправляв рахунок-фактуру по завершенні роботи, або він платив половину авансу, а решту – коли робота була здана. У інших клієнтів є складні комп’ютерні системи, які повідомляють їм, коли пора платити письменникові, і ніяких дій з боку фрілансера не потрібно.

Незалежно від того, який графік платежів використовується, письменник повинен добре розбиратися в фінансуванні і управлінні грошима, тому що на них лежить обов’язок своєчасно отримувати оплату.

Чому є фрілансери

Одна з причин цієї кар’єри полягає в тому, що людям або компаніям часто потрібен тільки один проект за один раз, наприклад, одна брошура, написана для запуску нового продукту. Можливо, бізнес потребує копії, створеної для його нового веб-сайту. Отже, немає причин наймати працівника. Замість цього простіше укласти угоду або договір з окремим автором. Навіть якщо у бізнесу в кінцевому підсумку буде кілька проектів на рік, все одно буде дешевше найняти фрілансера для роботи, ніж наймання працівника, якому потрібні такі пільги, як охорона здоров’я.

Крім того, в сучасному світі цифрової роботи багато компаній просто не існують в фіксованому фізичному місці. Тим компаніям потрібні працівники, які здатні працювати самостійно, на своєму власному просторі. Все більше і більше цих компаній укладають контракти з окремими працівниками не тільки в різних поштових індексах, а й в різних частинах країни.

Життя письменника-фрілансера не тільки незалежне, а і має велику гнучкість. Якщо людина стає кваліфікованим в діловій сфері (і працює досить ретельно), він може похвалитися фінансово успішним життям.

Як працює фрілансинг?