Як працює кредитна лінія?

Бізнес-лінія кредиту працює як кредитна карта. Це дає вашому бізнесу доступ до пулу коштів, до межі.

Ви можете знімати кошти, коли це необхідно, і вам потрібно тільки платити відсотки на цю суму, а не на всю доступну суму. Деякі кредитні лінії закінчуються через певний час, в той час як інші можуть бути поновлюваними. Завдяки відновлюваній кредитній лінії ви можете повторно використовувати кошти після їх погашення, причому всі без необхідності повторного застосування.

Приклад кредитної лінії

Банк надає вам кредитну лінію з лімітом в 50 000 доларів. Ви знімаєте 10000 доларів США, щоб купити інвентар. Ви будете платити тільки відсотки з 10 000 доларів США і можете використовувати 40 000 доларів США, що залишилися, якщо хочете. Потім вам потрібно 5000 доларів для нового торгового обладнання. Ви можете зняти його до того, як заплатите 10000 доларів США. Відсотки нараховуються тільки на ту суму, яку ви позичили.

Кредитна лінія та терміновий кредит

Основний альтернативою кредитної лінії є терміновий кредит. При терміновому кредиті ви позичаєте одноразову суму, а потім робите регулярні фіксовані виплати протягом встановленого періоду часу. Як правило, ви можете отримати велику суму за допомогою термінового кредиту, ніж з кредитною лінією, і вони більше підходять для великих дорогих покупок, таких як будівлі.

Кредитна лінія ідеально підходить для короткострокових речей, таких як купівля інвентарю, ремонт обладнання або покриття поточних витрат, коли грошові потоки обмежені. Це зручно, коли ваші потреби в запозиченнях важко передбачити. Це фінансова подушка. Однак процентна ставка може бути вище термінової позички.

Чим кредитна лінія відрізняється від кредитної картки?

Ділові кредитні карти майже завжди не забезпечені. Це означає, що ви не виставляєте заставу, щоб компенсувати ризик кредитора. В результаті вони будуть стягувати з вас більш високі процентні ставки і збори.

Ділові лінії кредиту можуть бути забезпечені. Якщо ви пропонуєте забезпечення, процентна ставка, як правило, буде нижче, і ви, швидше за все, зможете зняти більше.

Загальні бізнес-використання для кредитної лінії

Якщо у вас сезонний бізнес, кредитна лінія може допомогти покрити накладні витрати або заробітну плату в міжсезоння. Якщо ви очікуєте, що клієнти вам заплатять, кредитна лінія може допомогти вам покрити витрати. Або ви можете використовувати її, щоб скористатися перевагами оптових закупівельних цін на товари.

Погашення більш гнучкі, ніж при терміновому кредиті. Як правило, ви можете платити одноразово, без будь-яких штрафів.

Ризики надмірного використання кредитної лінії

Кредитна лінія не повинна використовуватися для покриття збитків або для управління вашою заробітною платою в довгостроковій перспективі. Якщо ви постійно використовуєте кредитну лінію для покриття поточних витрат, у вашого бізнесу можуть виникнути роцессиз рухом грошових коштів. У такій ситуації вам може знадобитися переглянути роцесс дебіторської заборгованості. І якщо фінанси є середньостроковим і довгостроковим компонентом вашого рішення, може бути краще використовувати терміновий кредит з більш низькими процентними ставками.

Як ви отримуєте кредитну лінію?

Саме час, щоб отримати кредитну лінію бізнесу, перш ніж вам це потрібно. Якщо ви подаєте заявку на отримання кредитної лінії, коли бізнес хороший і ваш грошовий потік здоровий, у вас більше шансів отримати схвалення і отримати більш вигідні умови.

Кредитор захоче побачити ваші фінансові показники, враховуючи:

  • банківські виписки
  • баланс
  • звіти про доходи

Вони також захочуть побачити вашу кредитну історію бізнесу і, можливо, вашу особисту. Деякі кредитори не нададуть вам кредитну лінію, якщо ваш бізнес не заробляє гроші протягом декількох років.

Як ви її утримуватимете?

Вам, ймовірно, доведеться дотримуватися деяких правил, щоб зберегти кредитну лінію. Наприклад, вам, можливо, доведеться залишитися вище певного рівня боргу, періодично повертати всі кредити або підтримувати певний власний капітал.

Як працює кредитна лінія?