Як правильно емоційно перезавантажитися?

Постійний кругообіг справ, купа дедлайнів і подібного. Іноді з наявністю такого графіка ми забуваємо про те, що потрібно відпочивати. Потрібно цінувати кожну годину, але пам’ятайте, той самий час для продуктивної роботи і виконання всіх справ прийде тільки після гарного відпочинку. Будь-яка справа вимагає великої захопленості і так званого драйву. Але де ж його брати? І взагалі як можна емоційно перевантажитися? Цю статтю я якраз присвячу цим двом взаємопов’язаним питаням.

Ловіть кілька рекомендацій, як емоційно перевантажитися і з новими силами приступити знову до роботи. Перше і найголовніше, мабуть, для мене. Це спорт. Ніщо так добре не бадьорить і не дисциплінує, як спорт. Фізичні навантаження, хоч і багатьма нелюбимі, все ж допомагають розвантажити голову. Це відбувається завдяки тому, що наша увага перемикається на сам процес.

Це не обов’язково повинні бути силові навантаження. Виберіть те, що дійсно вам до душі. Біг, танці, йога, кардіонагрузка або банальна ранкова зарядка на хвилин 20-30. При процесі виконання фізичних вправ у організм людини викидається досить велика кількість гормонів. Ось навіть взяти, наприклад, той самий дофамін і серотонін, які є гормонами щастя, радості і веселощів.

Після будь-якого тренування буде доречний і контрастний душ. Це швиденько приведе вас до тями. Розумію, що є люди, які при одній думці про це вже вернуть носа. Для них краще сон. Але ж і після сну можна бути втомленим. А є інший тип людей. І ось знаєте, поки я писала про це, вже самій захотілося знову побігати. І я впевнена, що таких натхнених людей є також велика кількість. Тут все досить індивідуально.

Відпочинок – це почасти й баловство. Але в сенсі того, що потрібно балувати себе чимось приємним. Після важкого робочого дня забіжіть в СПА-салон, на масаж або інші різні б’юті-процедури. Подобається шопінг? Відведіть один вихідний на цю справу. Спочатку ви отримаєте радість і гарний настрій від самого процесу вибору одягу, а потім вас буде радувати кожна зроблена покупка, коли ви це будете одягати або просто дивитися.

Загалом, зробіть ваш день або хоча б півдня особливим. Пам’ятайте, що після таких приємних моментів, назвемо це так, ні в якому разі не можна відразу ж приступати до рутинної роботи. Інакше приємний ефект довго не триватиме, а радість швидко зникне.

Третя рекомендація чимось нагадує другу. Виділяйте час для ваших улюблених справ. Якщо в разі другого правила ми вас відправляли на різні косметичні процедури, то це правило вже має на увазі трішечки інше. Це може бути і їзда на велосипеді, і розсаджування квітів, вазонів. Крім цього, можете влаштувати собі міні-пікнік або міні-подорож в те місце, де давно не були або просто в те, що для вас на даний момент невідомо. Таке можна робити на вихідних. У більшості вихідних є два, а значить можна гарненько відпочити і отримати насолоду від цього часу.

І, звичайно ж, шукайте скрізь і всюди щось нове. Зробіть так, щоб ваше життя було наповнене яскравими враженнями. Такий пункт може підійти на тільки вам одному або одній, але і всій сім’ї. Згадайте те, що любили робити в дитинстві і зробіть це знову. Ви це нагадаєте, і вам буде радісно, ​​а діти ваші дізнаюся щось нове, і це також принесе їм приємності. Тим більше, що все нове – це просто відмінний спосіб перемикати свою увагу і мозок. Пам’ятайте, що розділене щастя примножується настільки, зі скількома людьми ви цим поділилися. Нехай повсякденний ритм ніяк не затьмарює радості від відпочинку та приємного проведення часу.

Як правильно емоційно перезавантажитися?