Як почати рекламний бізнес вдома

Працюйтена себе, а не на когось

З чого все починається?

Вам страшенно набридла ваша робота. Ви вже навіть не намагаєтеся себе стримувати і починаєте грубити своєму начальству, кажучи про те, як вам вже набридло це все. Природно, що терпіти ваші істерики ніхто не став і ви стали безробітним. Куди податися, як знайти нову роботу і за що власне жити? А може було б краще до кінця своїх днів працювати на роботі і пригнічувати себе з кожним днем ​​все більше і більше?

З одного боку, Ви напевно страшенно раді, що позбулися цього вантажу, але з іншого, думки про реальне життя не дають вам спокою. І ось, ви замислюєтеся про те, як почати рухатися вперед. Тільки вже не в тому напрямку, що і раніше, а створити нову сторінку свого життя. Розкрити нарешті все те, що роками сиділо і блукало у вашій голові. Тепер ви хочете побудувати свій міцний і надійний бізнес. Без криків, наказів, докорів від сім’ї в малому достатку.

Чому саме реклама?

А як щодо реклами? Ви пізнані в тому, що це і як на цьому можна заробляти? Для початку, вам потрібно створити кілька сторінок і гарненько їх розкрутити – це буде реклама в інтернеті або ж робити рекламні блоки і публікації поза інтернетом. Або ж ви можете дивитися рекламу і робити так, щоб її подивилися якомога більше людей.

Як почати?

Якщо у вас вже є сторінка в соц-мережі, яка дуже добре розкручена: більше 10 тис. підписників, регулярні сторіз, коментарі і пости, то це вже дуже великий плюс, так як вам не доведеться витрачати час на розкрутку. Тепер вам просто потрібно знайти рекламодавця, який буде готовий вам заплатити за рекламу своєї продукції. Рекламувати продукцію не так просто, як вам здається на перший погляд. Просто картинка з описом не підійде, за це вам не заплатять гідних грошей. Реклама повинна бути з відкликанням від вас, як від покупця даної продукції, інакше ніхто її не захоче купити. Не всі ведуться на неперевірені продукти.

Якщо ви будете неправильно рекламувати щось на своїй сторінці, то ризикуєте не тільки втратити рекламодавців, але ще й позбутися багатьох підписників. Як же бути? Як залишитися в плюсі? Зараз ми обговоримо кілька нюансів, завдяки яким ви зможете стати успішним в цій сфері.

Як правильно рекламувати?

По-перше, крім рекламних постів і сторіз у вас має бути досить багато постів про ваше життя, про те, чим ви користуєтеся. Не штурмуйте підписників відразу купою реклами! Робіть по одному або двом рекламним постам в тиждень. Обережно з описом і фото для реклами! Для реклами ви повинні робити або порівняльні фото «до» і «після» або робити фото з продуктом, який рекламуєте.

Підписники ніколи вам не довіряться, якщо в описі буде одне, а на фото зовсім інше. У такому випадку ви отримаєте безліч негативних коментарів і невдоволення рекламодавця. Намагайтеся описувати продукт так, ніби ви вже давним давно ним користуєтеся і він неймовірно гарний. Але перед тим, як погоджуватися робити рекламу, дізнайтеся краще про продукт і самі, щоб потім вам не писали про те, що з-за ваших порад він комусь нашкодив або виявився зовсім марний. Не обіцяйте золоті гори від дії будь-якої продукції, але вказуйте позитивні сторони і популярність, адже для підписників вона часто в пріоритеті.

Сподіваюся, що завдяки цій статті ви навчитеся грамотно робити рекламу і добре на ній заробляти. Обирайте найкраще і заробляйте на ньому.

Як почати рекламний бізнес вдома