Як почати пельменний бізнес вдома?

Пельмені завжди були і будуть однією з найулюбленіших страв, яка популярна у будь-яку пору року. Асортимент напівфабрикатів у магазині вражає, але, на жаль, знайти хороший та якісний продукт дуже нелегко. Саме тому останнім часом популярністю стало користуватися виготовлення і продаж пельменів вдома.

Домашній пельменний бізнес дозволить вам працювати в домашніх умовах і, якщо організувати все правильно, заробляти чималі гроші. Чому краще придбати пельмені домашнього виробництва? Відповідь проста – смак правильно приготованих домашніх пельменів не зрівняється зі смаком магазинних напівфабрикатів.

Чи вмієте ви смачно готувати пельмені? Хочете заробляти вдома і стати успішним в улюбленій справі? Тоді наша сьогоднішня стаття про те, як побудувати пельменний бізнес в домашніх умовах, допоможе вам почати особисту справу з нуля.

Що необхідно для організації пельменного бізнесу вдома?

Перш, ніж зважитися займатися пельменним бізнесом вдома, ви повинні вирішити чи є у вас відповідне приміщення, техніка та стартовий капітал. Для приміщення підійде звичайна кухня середніх розмірів, адже виготовлення пельменів на продаж потребує певної кількості вільного простору.

З обладнання вам знадобиться:

• морозильна камера для заморозки готової страви;

• електрична м’ясорубка для швидкого і якісного приготування фаршу;

• механічна або автоматична пельменниця. Варто відзначити, що автоматичний варіант дозволить підвищити продуктивність готового продукту.

Ну і, звичайно ж, не забуваємо про стартовий капітал на виготовлення пельменів. Будьте готові вкласти певну суму в покупку інвентарю, техніки і продуктів. Швидко ця сума не повернеться, адже спочатку потрібно запустити виробництво домашніх пельменів і зібрати клієнтську базу.

Продукти для приготування пельменів

Щоб завоювати популярність в пельменному бізнесі, спочатку варто знайти свій рецепт приготування популярної страви. У кулінарії дуже багато різних рецептів приготування пельменів, але не всі з них вдалі. Приготуйте для себе пельмені за кількома рецептами і виберіть кращий на ваш розсуд.

Далі приступаємо до закупівлі продуктів. Відразу відзначимо, що на продуктах не варто економити. Купуйте домашні яйця, хороше пшеничне борошно і, що найголовніше, м’ясо вищого сорту. Саме від складових інгредієнтів залежить смак готової страви.

Вартість готової страви

Тільки почавши пельменний бізнес, не потрібно завищувати ціну на свій продукт. Пам’ятайте, що вам потрібно ще зібрати клієнтську базу, а потім можна вже і потроху підвищувати ціну на товар.

Як визначити початкову вартість готового продукту? Досить буде зробити 15-20% націнку від вартості всіх використаних інгредієнтів.

Останнім часом дуже популярним рекламним ходом для будь-якого бізнесу стали акційні пропозиції. Чому б не використати цей крок в домашньому виробництві пельменів. Наприклад:

– накопичувальні картки знижок на пельмені;

– акційні пропозиції в певні дні тижня або святкові дні;

– акція «Приведи друга і отримай знижку»;

– купи певну кількість пельменів і отримай подарунок і т.д.

Висновок

Пельменний бізнес – нова і поки не заїжджена ідея для домашнього бізнесу. Запустивши вдалий бізнес з виробництва пельменів, ви, врешті-решт, можете відкрити цілий цех зі своїми робітниками.

Як почати пельменний бізнес вдома?