Як побудувати кулінарний бізнес?

Останній домашній бізнес, про який я хочу вам розповісти – це кулінарія. Буває ж таке, що багато кухарів не можуть знайти собі постійного місця заробітку. Або навіть є випадки, коли людина талановита і без диплома, але без цього папірця не беруть нікуди, адже немає доказів.

Кулінарний бізнес напряму залежить від громадського харчування та, де б ви не відкривали свій такий бізнес, вам потрібно мати на нього дозвіл. До слова, масштаби такого бізнесу ви також можете вибирати самі. Головне, щоб він функціонував і процвітав. Хоча багато фахівців вважають, що кулінарний бізнес може бути тільки великим. Адже повинна бути точка збуту і точка, де буде закуповуватися та чи інша продукція.

Але якщо свою увагу переключити на щось одне, то цілком можливо з усіма дозволами займатися кулінарним бізнесом вдома. Але це не так просто зробити. Потрібно врахувати всі санітарні норми і подібне. Якщо ви до цього готові, то починайте свій кулінарний бізнес і прислухайтеся до наших порад або порад інших.

Кулінарний бізнес вимагає дуже багато обладнання, а тому вам для початку потрібно скласти свій бізнес-план? Для чого, якщо ви і так знаєте, що потрібно купувати ?! Справа в тому, що бізнес-план допомагає врахувати всі нюанси і підрахувати приблизно, скільки грошей потрібно витратити на це все. За допомогою бізнес-плану ви зможете визначити, на чому можна заощадити на даний момент, а на чому ніяк не можна. Я зараз про обладнання, якщо що. А ось без бізнес-плану ви почнете хаотично все купувати і в кінцевому підсумку зрозумієте, що вам не вистачило грошей на щось.

Подумайте гарненько про приміщення. Довго пекти торти вдома ви не зможете, адже, по-перше, хтось ще щось буде готувати, і буде займати ваше робоче місце. По-друге, вам потрібне потужне обладнання, яке не підведе у найбільш відповідальний і важливий момент, що не можемо сказати про домашню духовку, якою вже давно користуєтеся і ви, й інші домочадці.

Друге, що стосується того ж приміщення. Навіть якщо ви вибрали маленьке, але затишне приміщення, вам потрібно, щоб воно було максимально прохідним. Оскільки тільки від прохідності, в основному, і залежить ваш заробіток. Звичайно, ще добре впливають на заробіток і позитивні відгуки. Але подумайте, якщо у людини залишилося мало часу на покупку торта, то куди вона піде? У те місце за тридев’ять земель, але те, що порекомендували або заверне в найближчий магазинчик просто по дорозі?

Ось і я думаю, що швидше за все це буде другий варіант, адже людина і так спізнюється. При оренді приміщення звертайте увагу і на ціну. Якщо спочатку вона вам здасться не такою то і величезною, то потім, можливо, ви не зможете її потягнути і влізете ще не дай Бог в кредит з такими справами. Тому, радимо до такого питання підходити реалістично і намагатися якось оптимізувати фінанси.

Що стосується закупівлі продуктів, то не намагайтеся викупити якісь елітні. Можна купити і ті, що за ціною більш для вас прийнятні, але і якість у них хороша. І що найголовніше – вони свіжі. Ви і самі помітите, що із звичайних фермерських яєць бісквіт виходить не гірший, ніж з тих, які виготовляють якісь екзотичні кури. Такого, звичайно ж, немає, але принцип, думаю, зрозумілий цілком.

І наостанок: подумайте про персонал. Якщо у вас велика сім’я, то ви можете організувати свій сімейний бізнес і, по суті, ви завжди зможете розраховувати на цю людину. Якщо немає такої можливості, то беріть на роботу тих людей, які показали себе хорошими кулінарами. І ось ще: якщо у вас невеликий кулінарний бізнес, то вам цілком достатньо буде 3-4 людей. Чому?

Головне ж, щоб у вас був помічник, який зможе іноді підмінити. Офіціант, якщо є страви на виніс. Якщо немає, то мінус одна людина в персоналі. І остання – це та людина, яка буде займатися всіма юридичними питаннями. Якщо нікому не довіряєте, то займайтеся цим теж самі. Ось і все, тільки й того, головне мати бажання.

Як побудувати кулінарний бізнес?