Як побудувати бізнес з продажу одягу через інтернет?

Привіт, дорогі читачі! Сьогодні я хочу поговорити з вами про те, як побудувати бізнес з продажу одягу через інтернет.

На даний момент ця тема є дуже актуальною. По-перше, продаж одягу це перше, про що замислюється практично кожен починаючий підприємець. І це не дивно, адже одяг потрібен завжди і він має багато видів, які підійдуть для будь-якого стартового капіталу. А по-друге, багато діючих магазинів почали переходити на інтернет-продаж своїх товарів через пандемію коронавіруса.

Як побудувати бізнес з продажу одягу через інтернет? З чого почати і які нюанси потрібно при цьому врахувати? Про це та інше ми з вами і поговоримо нижче.

З чого почати свій бізнес з продажу одягу через інтернет?

Для початку вам потрібно визначитися, яку суму грошей ви можете вкласти як стартовий капітал. Всі подальші кроки будуть прямо залежати від стартового капіталу.

Визначившись з сумою грошей, вам потрібно вибрати вузьку нішу одягу, з якої ви будете працювати. Найпопулярнішими на даний момент є:

  • дитячий одяг;
  • жіночий одяг;
  • чоловічий одяг;
  • спецодяг;
  • спортивний одяг;
  • брендовий одяг.

Категорію одягу вибирайте, спираючись на свій стартовий капітал. Наприклад, якщо ви маєте невелику кількість грошей, то абсолютно немає сенсу починати займатися продажем брендового одягу. Для початку можете розвивати бізнес з продажу нижньої білизни, колгот та шкарпеток. Незважаючи на те, що ця категорія не входить в топ найпопулярніших, але все ж даний вид одягу затребуваний завжди і кожному.

У разі якщо у вас хороший стартовий капітал, ви можете вибрати відразу кілька категорій одягу для продажу. Цим ви зможете залучити більше покупців і тим самим отримати більше прибутку.

Визначтеся з постачальником одягу

На цьому етапі багато підприємців заходять в глухий кут. Де знайти надійного і вигідного постачальника? Ось кілька варіантів постачальників:

• оптові магазини – тут вам запропонують купувати речі ростовкою, тобто всі розміри однієї речі. Ціна в таких магазинах може приємно вас порадувати.

• дропшіппінг – тут ви є посередником у продажу товару між покупцем та іншим магазином. Вам не потрібно буде ризикувати і вкладати свої гроші в покупку товару, ви всього лише робите націнку на товар магазину партнера і отримуєте її при продажу.

• китайські майданчики – ви можете замовити одяг за низькою ціною і продати його набагато дорожче. Звичайно, товар доведеться почекати від двох тижнів і до місяця.

• стоки – тут ви можете придбати новий одяг відомих брендів у період акцій, а потім перепродати його набагато дорожче.

Де продавати одяг через інтернет?

Існує кілька найпопулярніших майданчиків для продажу одягу через інтернет:

  • соціальні мережі – ви створюєте окрему торгову сторінку в кожній із соціальних мереж і викладаєте тут усі свої товари. Даний майданчик є дуже популярним, оскільки охоплює широкий спектр користувачів. При використанні реклами ваша сторінка стане ще популярнішою.
  • дошки оголошень – відмінний варіант для реалізації продажу одягу. Люди спеціально заходять на ці сервіси для пошуку певного товару, тому цей варіант, можна сказати, є інтернет базаром.
  • продаж через групи в месенджерах – це менш дієвий спосіб, оскільки для його ефективності потрібно залучити багато користувачів.
  • створення інтернет магазину – цей спосіб підійде для великого асортименту товару, який у вас вже є в наявності. Тут вам знадобляться додаткові кошти на розробника, хостинг і домен.

Для кращої організації продажу одягу через інтернет використовуйте якомога більше торгових майданчиків, оскільки так ви будете більш доступні різним категоріям потенційних покупців.

Удачі в розвитку власного бізнесу!

Як побудувати бізнес з продажу одягу через інтернет?