Як побудувати бізнес за допомогою продажу хліба?

Хліб ніколи не стане непотрібним
Бізнес за допомогою хліба. Це можливо?

На хлібі люди заробляють вже, як мінімум, 5 тисяч років, якщо вірити археологічним розкопкам. Сьогодні, як ми бачимо, попит на хліб тільки зростає. Є, звісно, організації, які пропагують відмову від хліба. Кажуть, що він дуже шкідливий, але його все рівно купують. Ще більше цінується хліб, зроблений вручну і без хімічних добавок. У таких виробах використовуються старі технології наших дідусів, бабусь і прабабусь.

Хліб – це продукт, який продається завжди

Але, на жаль, хорошого якісного хліба дуже мало в будь-якому місці на планеті. Виробники часто обдурюють покупців, використовуючи дешеву сировину і хімічні домішки замість якісних. Але ціна за них залишається та ж сама. Вони наживаються на незнанні споживача. Людина, обізнана в хлібних виробах, відразу відрізнить на запах, вигляд і смак якісний виріб від дешевої підробки. На жаль, таких людей дуже мало і нас просто нахабно обкрадають виробники.

Як же все-таки заробити на виготовленні та продажі хліба?

Як ви вже зрозуміли, знайти хороший хліб зараз дуже складно. Навіть пекарі не всі можуть зробити його правильно. Для початку, вам необхідно знайти дійсно хорошого пекаря. Він повинен бути ознайомлений з середньовічними секретами випікання цього хліба без зайвих домішок. Запитайте у нього, чи може він спекти житній хліб і що для цього він використовує. Як тільки ви почуєте натяк на хімію, женіть геть такого пекаря. Пам’ятайте, що житній хліб випікається тільки з житнього борошна. Якщо є домішки – це підробка, обман покупця.

Яким буде формат вашої пекарні?

Далі вам варто визначитися з форматом вашої пекарні. Це може бути тільки хліб або ще булочні та кондитерські вироби. Це дуже важливо для розвитку бізнесу. Спочатку чітко вирішите, скільки ви готові витратити на пекарню. Далі, виходячи з цього, вирішуйте, що саме ви будете пекти і створювати.

Орендуйте приміщення

Наступний момент, вам необхідно знайти приміщення. Його ви використаєте під розміщення пекарні і вітрин або ж побудуєте нове. Перед тим, як орендувати будь-яке приміщення, відразу розрахуйте наскільки вигідне розташування, щодо конкурентів. Також немало важливо дізнатися передісторію приміщення. Вся справа в тому, що часто буває, що в приміщенні сталося вбивство. Зрозуміло, що після цього люди обходять його стороною. Здавалося б, дрібниці, але це теж може вплинути на ваш бізнес негативно.

Знайдіть надійного постачальника сровини

Якщо ви знайшли приміщення та визначилися з тим, що саме ви будете робити, і хто буде пекти хліб, саме час подумати і про постачальника продуктів. Зараз знайти постачальника з якісним сировиною дуже і дуже складно. Адже кожен намагається заощадити або схитрувати і наживається на неякісних товарах. Вони видають їх за товари преміум класу, продаючи підробку. Щоб так не помилитися, уважно вивчайте документацію. У постачальника обов’язково має бути ліцензія і документ з ДЕРЖ стандарту. Вони підтверджують відмінну якість його продукції. Звертайте увагу на печатки, адже багато виробників халтурять і показують несправжні документи.

Також уважно читайте всі умови вашого договору про співпрацю і закупівлю сировини. Адже тут теж багато хто попадається на гачок шахраїв. Бувало таке, що після підписання договору та отримання грошей, постачальники зникали. Потім, як виявилося, підприємці підписували зовсім не те, про що спочатку домовлялися. Запитайте своїх знайомих у сфері бізнесу або ж вимагайте у постачальника контакти його клієнтів і дізнатися про якість продукції.

Придбайте необхідну техніку та меблі

Після всього цього, вам потрібно облаштувати свою пекарню усім обладнанням. Як мінімум, це кухонні прилади і піч. Інакше як ви зібралися робити хліб? Знову ж таки, розраховуйте на поради знайомих і партнерів у бізнесі. Закупивши все необхідне, зробивши ремонт у приміщенні, пам’ятайте про підтримання чистоти і вивісках на вітринах. Ваша вітрина – це ваше обличчя компанії. Залучити покупців допоможе прозора вітрина, за якою пекар власноруч вимішує тісто і ліпить хліб. Якщо ви хоч раз їли хліб домашній, ваші спогади потягнуть вас в таку пекарню. Немає нічого смачніше домашнього хліба, тільки витягнутого з печі.

Таким чином, ви можете побудувати бізнес на випіканні хліба. Він ніколи не вийде з моди, хіба що будуть змінюватися різні його види. Зараз, до речі, в тренді хліб, не містить глютен.

Як побудувати бізнес за допомогою продажу хліба?