Як організувати свій особистий час з користю?

Організація особистого часу є важливою не тільки при управлінні бізнесом. Я впевнена, що ця тема буде актуальною, по суті, для багатьох. Чи чули ви фразу про те, що чим більше ми зайняті, то тим більше ми встигаємо всього зробити, а коли є багато вільного часу, то нам здається, що часу не вистачає просто?! Ось дивовижна фраза і можна сказати, що досить таки парадоксальна. Перевіримо її?

Частково я можу сказати, що хоч фраза і парадоксальна, але вона то дієва. Адже ви можете використовувати ранок для виконання важливої ​​роботи. Деякі успішні люди так і роблять. Вони стверджують, що рано вранці їх ніхто не турбує і також присутня велика продуктивність. Хоча і це залежить від вашого режиму сну, про який ми писали трохи раніше.

Ось, наприклад, Мішель Газ прокидається о пів на п’яту тільки для того, щоб побігати. А автор «Проекту Щастя» прокидається на півтори години пізніше, але не для бігу, а для того, щоб встигнути попрацювати наодинці. Поки інші члени сім’ї прокинуться він уже виконає частину своєї роботи. Досить таки практично. Особливо тоді, коли на вечір заплановані якісь зустрічі або дружні посиденьки. Ви з чистою совістю і розумом йдете щось святкувати або просто розважатися.

Раз ми зачепили тему раннього підйому, то, напевно, варто розповісти про його переваги. І ось кілька з них:

– Вранці є більше шансів на продуктивну роботу, оскільки ніхто не відволікає, як і говорилося раніше. Вранці ви працюєте в більш прискореному режимі, адже час дещо підтискає.

– У вас з’являється більше бажання попрацювати вранці, оскільки потім у вас день буде вільним повністю або ж частково. Це не так важливо, правда? До того ж, ранкові рішення є більш правильними і тими, що приносять успіх беззастережно. Не вірите – перевірте.

– Хоч і багато хто не любить прокидатися дуже рано, але все ж вранці є більше позитивного настрою та енергії. Чому? Та тому, що немає міського шуму від машин та іншого транспорту. Ви стаєте єдиним з природою, і це заспокоює і дарує позитив. Якщо вас заспокоює нічний час, то використовуйте тоді його в своїх глобальних цілях. Теж буде ефективно.

І повертаємося до організації особистого часу. Для того, щоб він, а саме час, пройшов з користю, вам потрібно скористатися декількома правилами.

Перше правило говорить про те, що потрібно завести щоденник. Не намагайтеся всі ваші плани, ідеї та зустрічі тримати в голові. Дозвольте вашому мозку відпочити. Заведіть собі або один щоденник і розділіть на кілька рубрик або ж заведіть кілька відразу. Тоді один буде відведений для творчих і креативних ідей, а другий – для запису про зустрічі і подібне.

Друге правило сподобається людям творчим і тим, хто любить надихатися чимось приємним. Сплануйте свій ідеальний ранок і тоді ви прокинетеся навіть без будильника. Ви ж знаєте, що вас чекатиме те, що дарує радість і позитив.

Останнього правила мало хто хоче дотримуватися, але все ж варто. Міняйте свої звички повільно. Відразу поміняти щось кардинально не вдасться. Тому, якщо вирішили раніше прокидатися, то начинайте не з різницею в кілька годин, а з різницею в кілька хвилин. Наприклад, 10. І відповідно лягайте на 10 хвилин теж раніше. Ви і самі не помітите, як через кілька днів ви почнете прокидатися раніше будильника. І це правило стосується не тільки раннього підйому. Це лише приклад. Робіть повільно і потроху. Згодом збільшуйте те, що почали і буде успіх.

Як організувати свій особистий час з користю?