Як навчитися вірити в себе і досягти поставлених цілей?

Ми всі звикли чекати завжди певної дати або дня, або ж початку тижня, місяця або року. І кожен до цього певного дня, початку тижня або, наприклад, до тієї довгоочікуваної і обіцяної дати клянеться собі в тому, що докладе максимум зусиль для досягнення тих чи інших цілей. Однак трапляється так, що через кілька днів, а в кращому випадку тижнів, людина все ж втрачає віру в себе і свої сили, їй важко визначитися з подальшими кроками і шляхами, які можуть привести до успіху. Як же все таки зберегти цю вірю в себе й свої сили і дійти до хорошого результату, а також до намічених цілей?

Хтось якось сказав, що якщо ви хочете домогтися реальних, а не вигаданих змін на краще, то вам потрібно в першу чергу всі свої думки, а також дії будувати на тому, що чудеса все таки трапляються, а якщо вірити в них правильно, то вони за своєю суттю є нормальною частиною нашого життя. Досвід багатьох психологів, а також людей, які безпосередньо працюють з іншими людьми, вибачте за тавтологію, показує, що однією з основних перешкод на шляху до досягнення мети і успіху стає ніщо, як схильність до зволікання.

І ця схильність часто виникає вже після виконання ряду кроків, але разом з тим і призводить до того, що людина заплутується і не знає куди рухатися далі, вона починає грузнути в болоті невпевненості і нерішучості, яке при чому сама ж і створює. У такий момент найкраще знайти ту віру, яка допоможе не переходити в режим бездіяльності. Може у вас є люди, які завжди були близькі вам і так сказати були авторитетними для вас. Якщо такі люди є, то краще за все поспілкуватися з ними, але це не означає, що потрібно прям питати про те як вони добилися всього. Вам потрібна просто та людина, поряд з якою ви будете відчувати власну потрібність, а також потрібність ваших ідей і задумів. Ця людина повинна тільки підштовхнути вас діяти далі, може навіть і не по прямій фінішній, а ось може десь потрібно не туди звернути. Отже, порада: знайдіть людину, яка підштовхне вас на шлях істини, а також покаже нові можливості і шляхи, направить в правильне русло.

Також порада номер два. Пам’ятайте про те, що не можна ніколи залишатися вразливим. Адже якщо, наприклад, говорити про роботу або бізнес, то часто виникає таке, що після досягнення тих чи інших цілей, певної посади, людина розслабляється, втрачає пильність і стає вразливою. Вона думає, що у неї і так все є, вона уже на фініші і зможе легко триматися на плаву, а ще більше, вона думає, що вона одна така зі своїми цілями і що на її місце ніхто не претендує і, що у неї немає конкурентів. Якраз тут найбільше і помиляються люди, адже ніколи не можна бути впевненим в чомусь на всі сто відсотків.

І ще можна додати третю пораду, але вона також дуже наближена і до другої поради. Третя порада як би має на увазі другу, уточнює її. І вона полягає в тому, щоб бути конкурентоспроможним, адже в наш час це завдання не з легких. Але це дуже корисне вміння, бо за допомогою нього можна передбачити абсолютно все або хоча б більшість з усіх варіантів розвитку подій і легше приймати рішення. Це по суті вимагає чималих зусиль, але ж людина, яка прагне досягти великих і високих результатів не тільки в житті у цілому, а в основному у діловому світі, або грає за встановленими правилами і є конкурентоспроможною, або ж через відчай і безнадію виходить відразу ж із цієї гри. Варто з самого початку вирішити для себе чого насправді хочеться в житті, роботі, бізнесі й уже лише після цього формувати свої подальші кроки.

Як навчитися вірити в себе і досягти поставлених цілей?