Як зрозуміти, що вам загрожує звільнення?

Робота – важлива частина життя будь-якої людини. Ми проводимо на ній багато свого часу, намагаємося розвиватися і просуватися кар’єрними сходами. Сама думка про звільнення наводить на багатьох людей жах і вганяє їх у стан паніки. До того ж, звільнення може бути зовсім непередбачуваним.

Однак доведено, що існують перші дзвіночки, які можуть попередити вас про можливе звільнення. Варто тільки уважно спостерігати за поведінкою ваших колег і роботодавця, і ви завжди будете у всеозброєнні.

Давайте ж розглянемо основні ознаки того, що ви скоро можете втратити роботу.

Часті розмови з начальником наодинці

Часті відокремлені діалоги з начальником можуть стати як шляхом до підвищення, так і прямою дорогою до звільнення. Як же розпізнати тонку грань між цими двома поняттями? Дуже просто, потрібно просто проаналізувати ваші бесіди.

У разі якщо начальник викликає вас до себе для обговорення будь-якого проекту, бажає почути вашу думку і пораду, то тут однозначно мова йде про можливе підвищення.

А ось коли начальник викликає вас, щоб вказати на будь-які недоліки або помилки в роботі, то вам варто почати хвилюватися за своє робоче місце. Тут ні в якому разі не варто впадати у відчай, адже на даному етапі ви ще все зможете змінити. Вчіться, удосконалюйте свої навички і покажіть вашому роботодавцю, що можете якісно та ефективно виконувати покладені на вас обов’язки.

Відсторонення роботодавця і колективу від вас

Відсторонення – це вже друга фаза, яка свідчить про те, що рішення з приводу вашого звільнення вже прийнято. Психологічно людина, яка хоче вас звільнити, але поки не наважується завести розмову про це, буде просто вас уникати і йти від будь-якого контакту.

Постійна критика

Коли ви опиняєтеся на поганому рахунку у керівництва, вас починають постійно критикувати. Критика може бути як при особистій розмові, так і при колегах і навіть клієнтах. Цим самим вам дають зрозуміти, що ви погано справляєтеся зі своїми обов’язками, а колектив, бачачи, що ви не справляєтеся, переходить на бік керівництва.

Скорочення списку ваших професійних обов’язків

Якщо ви бачите, що деякі з ваших обов’язків починають виконувати інші працівники, то ви близькі до звільнення. У хорошого співробітника, який відмінно виконує свою роботу, ніколи не будуть забирати обов’язки. А ось якщо вас збираються звільнити, то поступово обов’язки розділять між іншими співробітниками.

Вас не запрошують на наради

Колективні наради – важлива частина успішної та злагодженої роботи компанії. Співробітники йдуть на нараду, щоб відзвітувати про виконану роботу, дізнатися про стан компанії та внести свої пропозиції в її розвиток.

Якщо вас перестали запрошувати на наради, значить, ваша думка просто нікому не цікава і вас вважають марним членом колективу, якого незабаром потрібно замінити.

Вам дають непосильні завдання

Дуже часто керівники, щоб мати більше підстав для звільнення співробітника дають йому явно непосильне завдання, яке сприятиме подальшому звільненню.

Вам доручили навчити нового співробітника

У разі якщо у вашій компанії присутня хоча б одна з перерахованих вище ознак, і вам доручають вивчити нового співробітника на аналогічну посаду – це, мабуть, самий прозорий натяк на подальше звільнення.

Дивіться нашу наступну статтю, де ви дізнаєтеся, як швидко знайти роботу після звільнення.

Як зрозуміти, що вам загрожує звільнення?