Як зробити розумні інвестиції?

1. Ознайомтеся з різними варіантами інвестицій

Будучи дітьми, ми не розуміємо, наскільки фінансовий світ складний в розумінні і розвитку. Кожна людина одного разу замислюється про інвестиції. Читайте книги і новинні газети про бізнес. Вивчайте вигідність кожної з пропозицій.

2. Скористайтесь перевагами будь-яких пенсійних планів, які пропонують ваші роботодавці

Співробітники можуть вибрати будь пенсійний план. В цьому плані частина вашої зарплати автоматично переводиться в ощадний план. Це відмінний спосіб заощадження, тому що платежі виходять зі своєї зарплати до того, як вона буде скорочена, більшість людей навіть не помічають виплати.

Поговоріть з представником відділу кадрів вашої компанії про підбір роботодавця. Деякі великі компанії з надійними планами виплат фактично відповідають сумі грошей, яку ви вкладаєте, фактично подвоюючи ваші інвестиції. Тому, якщо ви вирішите вкладати 100 дол. США в кожну зарплату, ваша компанія може заплатити додатково 100 дол., що робить її інвестицією в 200 дол. США на кожну зарплату.

3. Якщо ви збираєтеся вкладати гроші у фондовий ринок, не ризикуйте цим

Багато людей намагаються щодня торгувати на фондовому ринку. Вони роблять ставки на невеликі і ненадійні продукції і зазнають збитків в окремих акціях щодня. Хоча це може бути ефективним способом заробити гроші для досвідченої людини, це надзвичайно ризиковано, і більше схоже на азартні ігри, ніж інвестування. Якщо ви хочете безпечно інвестувати в фондовий ринок, вкладайте кошти на тривалий термін. Це означає, що ви повинні залишити свої гроші інвестувати на 10, 20, 30 років і більше.

При виборі того, в які акції інвестувати, потрібно враховувати основні принципи компанії (скільки грошей у них на руках, яка історія їх продуктів, як вони цінують своїх співробітників і які їхні стратегічні альянси), можливо ціна акцій недооцінена і буде рости в майбутньому.

Для більш безпечних ставок звертайте увагу на пайові інвестиційні фонди при покупці акцій. Пайові інвестиційні фонди – це пакети акцій, зібрані разом, щоб мінімізувати ризик. Подумайте про це так: якщо ви вклали всі свої гроші в одну акцію, і ціна акцій різко впала, ви облажались; якщо ви вклали всі свої гроші в рівній мірі в 100 різних акцій, багато акцій можуть повністю збанкрутувати, що не позначаючись на вашого прибутку. Це в основному те, як взаємні фонди зменшують ризик.

4. Майте хороше страхове покриття

Ви не можете знати, що з вам трапиться завтра або навіть через 10 хвилин. Варто завжди розраховувати на несподівані події і запастися заощадженнями на такий випадок. Ви ніколи не знаєте, коли вам знадобиться велика сума грошей під час надзвичайної ситуації. Наявність хорошого страхового покриття дійсно допоможе подолати кризу. Поговоріть зі своєю сім’єю про різні види страхування, які ви можете придбати, щоб допомогти вам у разі надзвичайної ситуації:

  • Страхування життя (якщо ви або чоловік/дружина несподівано вмираєте)
  • Медична страховка (якщо вам доводиться оплачувати непередбачені лікарняні та/або лікарські рахунки)
  • Страхування домовласника (якщо щось несподіване пошкодить або зруйнує ваш будинок)
  • Страхування від стихійних лих (від торнадо, землетрусів, повеней, пожеж і т.д.)

5. Подумайте про отримання Рот IRA для виходу на пенсію

На додаток або, можливо, замість вашого традиційного плану, який зазвичай є планом виходу на пенсію співробітника і трохи відрізняється від роботодавця до роботодавця – поговоріть з фінансовим консультантом про отримання IRA Roth. Roth IRA – це пенсійні плани, які дозволяють вам інвестувати певну суму грошей і потім знімати її, не обкладаючи податком, після того, як вам виповниться 60 років. (Ну, технічно, 59 ½.)

Roth IRA іноді інвестують в цінні папери, акції та облігації, взаємні фонди та ануїтети, що дає їм можливість значно зростати протягом багатьох років. Якщо ви рано інвестуєте в IRA, будь-який складний відсоток, який ви заробляєте (відсоток на вершині інтересу), може з часом значно збільшити ваші інвестиції.

Проконсультуйтеся зі страховим консультантом про продукти з гарантованим доходом. Цей тип планування дозволяє вам отримувати гарантовану суму при виході на пенсію, яка виплачується щороку без зупинки, поки ви будете жити. Це захищає вас від нестачі грошей на пенсії. Іноді ці виплати тривають для вашого чоловіка чи дружини навіть після вашої смерті.

Як зробити розумні інвестиції?