Як захистити свій контент?

Досить часто ми з вами говоримо про бізнес і в більшій мірі про бізнес в соціальних мережах. Оскільки, по-перше, це більш вигідно під час карантину, а, по-друге, за допомогою соціальних мереж ви можете навіть свій реальний бізнес, який ви організували в якомусь приміщенні, якось все таки витягнути вище. Також часто ми говоримо і про те, що ваш блог, сторінку або сайт потрібно наповнювати інформацією. І ось це наповнення сайту цікавою інформацією обходиться досить таки недешево. А значить, потрібно подумати про те, як захистити інформацію, а саме, як захистити свій контент.

Безумовно, ніхто не полює на нього просто кожен день і вечір й не чекає поки ви забудете якийсь пароль і так далі. Але бувають всякі ситуації. Тому, я хочу вам запропонувати сьогодні 5 перевірених способів захисту свого контенту і важливої ​​інформації. Їх, звичайно, може бути більше, але поки що обмежимося цими 5 надійними.

Перший спосіб – це захист від копіювання тексту. Напевно, ви зустрічали таке, що коли шукаєте якусь інформацію і хочете скопіювати текст – він не копіюється. Це означає, що автор даної статті захистив свою роботу від зловмисників. Значить не передбачена така функція. Для того, щоб захистити текст від копіювання, вам потрібно вашого ж програміста попросити впровадити той самий захист з вашого сайту.

Якщо ви не хочете займати інших людей, то можна спробувати все зробити і самому це все, і тоді вже зможете заощадити. Але не факт, що захист подіє. Я вважаю, що якщо ви хочете стати проти зловмисників, то вам буде потрібно досвідчена людина і професіонал. І тоді жодне слово ніхто скопіювати не зможе з вашого тексту за допомогою клавіатури або ж мишки.

Другий спосіб – відсилання. Вам просто потрібно додати автоматичне додавання посилання. І якщо хтось надумає щось скопіювати, то посилання на первісну статтю буде присутнє. По факту, це не врятує вас від того самого копіювання. Але такі посилання будуть з’являтися де завгодно. І якщо на початку статті або ж в її кінці це ще можна прибрати і приховати факт копіювання, то між слівцями в центрі тексту її складно буде помітити.

Непоганий спосіб під номером 3 – Google+. А про що ж ідеться? Йдеться про те, що потрібно додати свій сайт в розділ «Мої публікації». Цей спосіб, як і другий, особливо не захистить вас, але він встановить так званий фільтр від деяких пошукових запитів. М’яко кажучи, вашу творчість і авторство буде набагато складніше знайти. Якщо ж хтось і знайде, то нехай так і буде. Потрудилася людина. Ну а якщо вам все одно не хочеться ділитися інформацією, то вдамося до найпершого способу.

Четвертий спосіб – Yandex Webmaster. Це майже те ж саме, що і Google+, але тільки ваш контент і вся ваша важлива інформація буде захищена на порталі Яндекс. В принципі, це одне й те саме. Тут ви тільки вибираєте, що вам більше подобається Google або ж пошукова система Яндекс.

Останній 5 спосіб – це розсилка на лінки. Це означає, що коли ви пишете свою якусь статтю, то ви відразу ж кидаєте якісь посилання на ваші написані попередні статті. Особливо на ті, що між собою пов’язані. І ось якраз при копіюванні це і почне діяти. Якщо людина хоче скопіювати вашу статтю і видати за свою, то у неї не вийде, оскільки там будуть посилання на ваші авторські роботи. А це вже багато значить, як на мене. Це теж не захистить вас повністю, але хто ж знає, іноді може і приверне нових читачів.

Як захистити свій контент?