Як заробляють благодійні фонди?

Ми вже поступово перейшли на тему заробляння грошей, тому, я думаю, всім цікаво буде дізнатися про те, як же заробляють благодійні фонди. Досить часто ми бачимо рекламу в якихось соціальних мережах і просто на білбордах, та й взагалі всюди про те, що люди займаються благодійністю. Вони допомагають, наприклад, дітям-сиротам, безпритульним тваринам або інвалідам.

Так склалося, що безліч людей все таки сумнівається в тому, чи можна довіряти цим благодійним фондам. А тому й не дуже то щось дають на благодійність з особистих коштів. Чому виникли такі стереотипи, я думаю, не варто говорити, адже це досить таки очевидно. Серед таких компаній або організацій дуже часто зустрічається багато шахраїв і люди просто-напросто вже не вірять всьому.

Якщо вам завжди було цікаво знати, чи заробляють благодійні фонди, чи вони просто працюють в мінус собі, то залишайтеся з нами і дізнаєтеся набагато більше. Такі організації це ж теж так званий бізнес, хоча і має на увазі некомерційну діяльність. Взагалі за законом десь відсотків 70 або 80 всіх коштів, які отримує благодійний фонд від доброзичливців, повинні піти на основну некомерційну мету, що є природним.

Звичайно ж, мова йде про те, щоб допомогти тим самим інвалідам, дітям-сиротам або просто бездомних тварин. У цілому спрямованості у цій благодійності може бути дуже багато. Кожен вибирає для себе те, що йому болить, так би мовити, сильніше. Але ось ми говорили, що 70-80 відсотків йде на головну мету, а де ж діваються решта 20 або 30% або навіть менше, як уже вирішує сама благодійна компанія?!

Саме ці відсотки йдуть на те, щоб благодійна компанія або організація змогла щось брати на себе. Це не означає собі в кишеню просто так. Це означає, що потрібно платити заробітну плату співробітникам, а також утримувати офісне приміщення і виділяти кошти на ту ж саму рекламу, яку ми часто бачимо.

І давайте ж трішечки поговоримо про способи придбання коштів на благодійні фонди. Так одним з таких способів є отримання грошей за допомогою звичайних платіжних квитанцій. Часто можуть роздруковувати листівки дуже схожі на квитанції по оплаті комунальних послуг, сума в них вказується найчастіше незначна і є реквізити. До того ж, там вказується про те, що плата не є обов’язковою.

Чи можемо ми називати такий спосіб шахрайством дуже спірне питання тому, що, по-перше, з одного боку це як би порушення прав і свобод людини, адже не всі дочитують все до кінця і відразу починають перераховувати гроші, думаючи про те, що це звичайна кітанція по оплаті комуналки. Зовсім інша справа, коли стоять люди-промоутери, які відразу розкажуть в чому справа і вибір далі за вами: донести цей папірець додому і перевести щось на рахунок благодійного фонду або ж через кілька метрів викинути листівку з реквізитами в урну.

Другим способом того, як же можуть залучатися кошти на благодійність, є те, що часто благодійний фонд співпрацює з різними ресурсами і сервісами в мережі. Так ви могли часто помічати, що коли вам потрібно зв’язатися з якимось сервісом (це може, як якась програма, скачування серіалу, так і онлайн-гра), зʼявляється певне повідомлення.

Справа в тому, що часто з зʼявляється саме таке повідомлення: «щоб отримати доступ до ресурсу вам потрібно взяти участь у благодійній акції» і тільки після цього ви можете користуватися тією чи іншою інформацією, назвемо це так. Тут також вибір за вами. Ви можете скинути невелику суму і продовжити гру, скачування серіалу або щось ще або ж просто забути про цей сайт назавжди і знайти іншу розвагу на вечір.

Як заробляють благодійні фонди?