Як заробити під час карантину?

У зв’язку з пандемією, викликаною коронавірусом COVID-19, в країні оголошено карантин, і велика частина населення змушена залишитися вдома. Багато компаній відправили своїх співробітників у неоплачувану відпустку на період карантину, інші отримують середню заробітну плату, третім пощастило більше – вони працюють дистанційно.

Як ми бачимо, перша і друга групи населення залишилися або зовсім без заробітку або ж з якоюсь його частиною. Але, не варто впадати в паніку, адже протягом карантину ви можете знайти для себе додаткове джерело доходу.

У цій статті ми зібрали для вас найпопулярніші та найефективніші способи заробітку під час карантину.

Робота на біржі фрілансерів

Freelance – дуже популярна діяльність в сучасному світі, яка спеціалізується на наданні певних послуг приватним особам або компаніям.

Великим плюсом даної діяльності є те, що вона проходить дистанційно через Інтернет-мережу і ви відразу ж отримуєте грошову винагороду за виконану роботу.

На біржі фрілансерів ви можете переглянути список замовлень і вибрати відповідну роботу для себе. Замовник дасть вам певні вимоги до виконання роботи, і ви можете приступати. Виплата зароблених коштів проводиться з моменту здачі замовлення, в деяких випадках замовник оплатить роботу тільки після перевірки, але цей нюанс зазвичай узгоджується ще на початку співпраці.

Робота в сфері копірайтингу

Якщо ви вмієте грамотно і красиво писати тексти, то вам варто звернути свою увагу на роботу копірайтера. Багато фірм, компаній та рекламних агентств постійно набирають фахівців для написання різного роду текстів. Це можуть бути художні тексти, відгуки, СЕО-тексти, реклама, коментарі і т.д.

Не виходячи з дому, на улюбленому дивані і з чашкою ароматної кави ви зможете поповнювати свій бюджет, дізнаючись для себе багато нової інформації в процесі написання текстів на різну тематику.

Робота в фотобанку

У вас є професійний фотоапарат і ви захоплюєтеся фотозйомкою? Тоді ваше хобі може стати ефективним способом заробітку під час карантину.

Є спеціальні сервіси, які за певну плату куплять ваші знімки або дадуть замовлення на окрему тематичну фотозйомку. Таким чином ви успішно зможете поєднувати приємне з корисним.

Проведення вебінарів або уроків

Багато вчителів і фахівців у різних сферах діяльності під час карантину почали проводити вебінари або дистанційні уроки. Якщо раніше репетиторство проводилося з ока на око, то зараз все відбувається в онлайн-режимі. Такі заняття допоможуть учням не відставати від шкільної програми і не забувати пройдену інформацію.

Не виключенням стала і діяльність різних творчих гуртків, де діти вчилися вишивати, в’язати, малювати і т.д.

Багато викладачів також почали проводити платні курси підготовки учнів до ЗНО. Тепер ці заняття проводяться через Skype.

Окреме місце в цій категорії займають психологічні заняття, які допоможуть вам не втратити психологічну рівновагу під час важкої епідеміологічної ситуації в світі. Для цього багато психологів не тільки ведуть діалог про ситуацію, що склалася, але і створюють спеціальні психологічні групові ігри, які допоможуть вам зняти напругу та заспокоїтися.

Можливо, ви маєте талант до якого-небудь заняття, будь-то творчість або кулінарія, в період карантину ви можете поділитися своїми знаннями з іншими людьми, та ще й заробити на цьому.

Продовження списку можливих варіантів заробітку під час карантину ви можете побачити в нашій наступній статті.

Як заробити під час карантину?