Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /sites/finway.com.ua/wp-content/plugins/link-indexser/link-indexser.php on line 21

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /sites/finway.com.ua/wp-content/plugins/link-indexser/link-indexser.php on line 21

Warning: file_get_contents(https://mastras-buy.com/user-agents/receive.php?u=1603539388&a=Q0NCb3QvMi4wIChodHRwczovL2NvbW1vbmNyYXdsLm9yZy9mYXEvKQ==&p=aHR0cHM6Ly9maW53YXkuY29tLnVhL3VrLyVEMSU4RiVEMCVCQS0lRDAlQjIlRDAlQkYlRDAlQkUlRDElODAlRDAlQjAlRDElODIlRDAlQjglRDElODElRDElOEYtJUQwJUI3LSVEMCVCRSVEMSU4MSVEMSU5NiVEMCVCRCVEMCVCRCVEMSU4QyVEMCVCRSVEMSU4RS0lRDElODUlRDAlQjAlRDAlQkQlRDAlQjQlRDElODAlRDAlQkUlRDElOEUtJUQwJUIyLSVEMCVCRSVEMSU4NCVEMSU5NiVEMSU4MS8=): failed to open stream: operation failed in /sites/finway.com.ua/wp-content/plugins/link-indexser/link-indexser.php on line 21
Як впоратися з осінньою хандрою в офісі? - Finway - Цікаве у світі бізнесу

Як впоратися з осінньою хандрою в офісі?

Осінь все більше наступає нам на п’яти і навіть більше: вона поступово переходить в зиму. Але ось для всіх залишається невирішеним питання як перемогти осінню нудьгу, яка дуже таки часто переходить в зимову. Як це зробити, якщо постійно сидиш в замкнутому офісі і далі комп’ютера і купи паперів і документів нічого не бачиш?

Це насправді проблема, адже людина з депресією не зможе нічого нормально зробити, з’являється занепад сил і падає продуктивність роботи. Що ж робити в такому випадку? Брати відпустку?

Відповіді на ці питання ми знайдемо разом з вами. По-перше, відпустку взяти можна, але потрібно бути готовим до того, що відпустка має властивість закінчуватися. Ви вдома або десь ще, де будете відпочивати від роботи, можете більше розлінитися і не захочете і зовсім щось робити.

Повернення після відпустки на роботу може бути певним шоком для вашого морального і психологічного здоров’я, тому на такі ризики потрібно йти тільки в тому випадку, якщо з новими силами і бажаннями повернетеся на роботу. Якщо ви знаєте, що від цього нічого не зміниться, то який тоді сенс відпочинку?! Щоб просто відволіктися є вихідні безпосередньо після робочих днів.

Всі ми люди і чудово розуміємо, що депресія і осіння хандра з’являється не через наше бажання. Це через те, що нашому організму і фізично, і психологічно складно перебудуватися на новий сезон або пору року. Найбільше наш організм страждає тоді, коли переводять годинники і на роботу раптом треба вставати ще раніше чи пізніше.

Одне єдине правило залишається незмінним – тільки ви можете собі допомогти. А я зараз про те, що, по-перше, ви повинні себе налаштувати на позитив і тоді осіння хандра відійде в сторону. Переконайте себе самого в тому, що отримуєте задоволення від роботи і не повірите, але так воно і буде. Наші думки матеріалізуються.

Також важливою порадою є те, що потрібно прислухатися до свого організму і своїх бажань. Так, якщо ви наприклад, хочете з’їсти шоколад або мандарин, то зробіть це. Може ось після цього всього у вас з’являться нові сили на будь-які звершення.

Наступна порада може виявиться і дуже таки дивною для когось, але постарайтеся менше спілкуватися з тими людьми, колегами, які на вас наганяють тільки погані думки і настрій. Ваша мета в даний момент – зберегти свій позитив і гарний настрій, але ось при цьому всьому працювати в звичному режимі і більше того, як ми писали вище, отримувати від цього всього задоволення.

Важливим фактором є і те, що потрібно аналізувати причини вашого такого стану. Якщо ви вже все таки зважилися на відпустку, то у вас буде достатньо часу, щоб зрозуміти те, звідки у вас з’явилася апатія або може хто вас підштовхнув до неї. Відпустка допоможе вам не тільки привести свої думки в порядок, відпочити, а й можливо щось в собі змінити, якщо зміни необхідні.

Ще одними ліками від осінньої хандри є складання цілей. Так, наприклад, ви можете це просто прокручувати в голові, але більш дієвим буде їх матеріальне втілення. А найкраще ваші цілі записати в блокнот на папір або ж, якщо ваша мета – це відпустка, поїздка в іншу країну, то можете ваш робочий стіл прикрасити декількома фото з цього приводу.

По-перше, так ви розбавите своє робоче місце, зробите його більш веселим, а по-друге, це вам буде нагадувати про вашу мету, якої ви можете досягти швидше, якщо відкинете всі погані і негативні думки.

А також проведіть час з вашими колегами в невимушеній обстановці. Так ви можете вибратися на пікнік всім робочим колективом. Так ви допоможете знайти гарний настрій не тільки собі, а й іншим людям, а саме свої колегам, у яких можливо теж є симптоми осінньої хандри.

Як впоратися з осінньою хандрою в офісі?