Як вийти з кризи в бізнесі і житті

Потрапляння в спад

Ми всі дуже зацікавлені у великій кількості енергії і постійно йдемо до наших цілей, вірно? Час від часу ми потрапляємо в те, що називається «спадом» або «рутиною» в нашому житті, бізнесі або відносинах. Це почуття застою, коли ваша мотивація пішла, ви не хочете працювати над своїм бізнесом або проектами. Хоч раз в житті кожна людина відчувала себе так, не знала, що робити далі і що з нею відбувається. Ми всі впадаємо в ці «спади» в житті, але важливо знайти спосіб побавитися них!

Перший крок, щоб вийти з «рутини» в житті: брати відповідальність

Зрозумійте, що ми несемо відповідальність за почуття, які ми терпимо. Ми повинні дисциплінувати наш розум в створенні мотивації та бажання. Візьміть під контроль свої думки, і ви будете контролювати свої почуття і дії. Коли ви здатні взяти на себе відповідальність за свої почуття замість того, щоб звинувачувати якісь зовнішні обставини, ви забираєте владу над своїм життям. Потім ви можете перейти до кроку 2.

Стати надобізнаним у своїх моделях

Зверніть увагу на ваші шаблони мислення, мотивації та емоцій. Навіщо це потрібно? Ви почнете помічати, що коли перебуваєте в стані «спаду» ви можете вийти з себе! Мало того, що ви зможете помітити, коли ви в одному і тому ж місці, але відчуваєте себе абсолютно не однаково. Ви можете озирнутися назад на останні 90 днів і запитати себе: «Як багато особистого розвитку я робив? Скільки я виріс як чоловік / жінка? Наскільки я виріс як лідер? ». Ми переживаємо «спад», коли наш особистісний розвиток припиняється. І тут зовсім неважливо, скільки сотень книг ви прочитали в цей період або скільки онлайн-курсів пройшли, скільки семінарів відвідали. Або може навіть певну кількість годин, які ми присвятили нібито самовдосконаленню. При цьому всьому ви ніколи не зупиняєтеся, щоб зрозуміти, що саме йде не так. Для нас це подібно до того, щоб зійти з розуму.

Що викликає цей спад?

Це недолік особистого розвитку, відсутність свідомої побудови вашого персонажа. Якщо ви свідомо не будуєте свій характер, не групуєте навколо себе потрібне суспільство, не програмуєте свій розум і так далі. Ми повинні взяти під контроль наш характер, наш розум і нашу систему переконань. Ваші переконання ведуть до ваших думок, що призводить до ваших почуттів, що призводить до кількості дій, які ви вживаєте, які ведуть до вашого успіху.

  • Якщо ви перебуваєте в кризі в житті або бізнесі, програмуйте себе кожного дня.
  • Накажіть собі бути кращим чоловіком / жінкою і кращим лідером, яким ви в кінцевому підсумку хочете бути.
  • Почніть промивати собі мізки, щоб стати тією людиною, якою ви повинні стати, щоб отримати результати, які вам потрібні.
  • Поверніться до свого особистого розвитку, принаймні 15 хвилин / день.
  • Зосередьтеся на створенні свого персонажа, щоб ви могли створювати те, що ви хочете, і триматися подалі від спаду.

Таким чином, ви можете подолати спад в своєму житті або кар’єрі, але ж його можна і запобігти, тим самим, забезпечивши собі стабільність. Під час спаду важливо не захищати себе від зовнішнього світу, не відкладати справи на потім, адже невідомо, вийдете ви такими темпами з стану спаду. Намагайтеся робити по трохи, але щодня, нехай ваш мозок перепрограмує себе на роботу, і ви поступово переборете свою лінь, втому і відсутність мотивації.

Як вийти з кризи в бізнесі і житті