Як вибрати парфуми для бізнес-леді?

Самовідчуття в навколишньому світі відіграє дуже важливу роль для людини. А що стосується самого бізнесу, то буває так, що  не досягнення людини або її робота надає більше в собі впевненості або впевненості в своєму майбутньому і кар’єрному зростанні. Дуже важливу роль відіграє те, як людина вдягнена, у що вона одягнена і взагалі який парфум вона вибрала. Адже хтось колись сказав, що парфум це остаточна крапка в завершенні нашого повсякденного образу. Так давайте ж сьогодні ми з вами поговоримо про те, як вибір парфуму впливає на людину взагалі, а тим більше людину в сфері бізнесу і який же вибрати парфум для бізнес-леді, щоб бути більш впевненою в собі і в своїх силах.

Давайте ми з вами поговоримо про найкращі парфуми для бізнес-леді. Ну а в наступній статті, я думаю, можна буде розповісти і про ті парфуми, які підходять для чоловіків в бізнесі, адже погодьтеся: це є дуже важливим фактором. За допомогою парфуму ми можемо дізнатися, хто перед нами. Ось, якщо ви себе вважаєте більш романтичною натурою, то відповідно і будете вибирати такі самі аромати і в суспільстві вас будуть сприймати саме так.

Але якщо ви хочете додати собі більше впевненості, але різкі і яскраві аромати ніколи не носили, то можете поекспериментувати, а раптом це подіє на вас найкращим чином. Я думаю, ви будете згодні з тим, що офісний образ, та і сам офісний парфум повинен відповідати деяким певним вимогам, завдяки яким він не стане викликати ніякі почуття роздратування у оточуючих, але в той же час стане дуже яскравим і додасть господині задоволення і підкреслить в загальному весь образ.

Велика спокуса, звичайно, буває зупинитися на найяскравіших і ефектних ароматах, але буває так часто, що у когось з ваших колег може бути алергія на цей парфум або на його складові є алергія. Так вам важливо, щоб цей парфум був яскравим і в той же час не заважав успішному веденню справ і всього бізнесу. Наприклад, сам діловий етикет вимагає уникати надто насичених і в якійсь мірі незвичайних ароматів тому, що вони насправді відволікають увагу на себе, а значить, що ваш співрозмовник не слухатиме вас, а буде вбирати аромат вашої туалетної води.

Незважаючи на те, що офісний дрес-код дуже таки строгий, ви можете собі дозволити вашу улюблену нотку у виборі парфуму. І є список певних рекомендацій, які вам допоможуть вибрати хороший, якісний парфум, який буде тільки сприяти успішному веденню справ і не буде дратувати оточуючих в загальному. Так перше, що варто пам’ятати – це те, що потрібно вибирати легкі і навіть нейтральні композиції. Вони можуть подобатися не тільки вам, а й комусь ще і не гнівайтесь, якщо хтось буде носити такий же парфум. Може з цією людиною у вас однакові смаки і це натяк на те, що вам потрібно більше спілкуватися з нею і більше залучати до ведення якихось справ.

Друге – це те, що гурманські і навіть важкі, квіткові аромати вам потрібно приберігати для інших якихось важливих випадків. Це може бути, наприклад, такий же самий діловий похід, але вже у не дуже такій офіційній обстановці.

Третє – це те, що потрібно наносити парфум в невеликій кількості. Пам’ятайте: якщо він відчувається далі, ніж на відстані витягнутої руки, значить ви вже перестаралися. І остання порада дуже таки цікава і незвичайна – це те, що парфуми  потрібно наносити під коліна. Багато хто про це знає, але все ж не робить так. Але найголовніше, що під колінами аромати, які б вони не були, будуть звучати більш м’якше.

Що стосується певних парфумів, то для бізнес леді підійдуть такі: Cristobal Balenciaga Paris, Chanel Beige, Lalique Fleur de Cristal і багато інших, схожі з цими.

Як вибрати парфуми для бізнес-леді?