Які кольори домінують при оформленні офісів?

Вчені давним-давно вже з’ясували і навіть довели те, що колір стін і в загальному оформлення того чи іншого приміщення, не виняток звичайно ж і офісне приміщення, впливає на наш настрій до роботи, а також на продуктивність кожного працівника і команди в цілому.  

Також колір стін, які ви вибрали для оформлення вашого офісу, впливають і на ефективність робочого процесу і також на тих людей, які приходять в ваш офіс для певних консультацій і подібного, якщо у вас таке є звичайно.

Занадто яскраві або ж занадто темні кольори мають майже один і той же ефект впливу на людей, на ефективність роботи в загальному, але є і деякі нюанси, про які ми розповімо в цій статті. І в цій статті ми розповімо також про те, який же колір найкраще вибирати для оформлення інтер’єру вашого офісу. І це стосується, як маленьких, так і великих офісних приміщень.

Погодьтеся, але багато керівників, таких більшість, не особливо багато уваги приділяють фарбуванню стін і діють за стандартом. Для стін вони вибирають нейтральні кольори. Це такі, як білий, бежевий, сірий. І шпалери використовують таких же відтінків. Добре, що хоча б меблі й інше вони вибирають на тон або пару тонів або темніше, або світліше стін.

По суті начебто не дуже то погано виходить, адже в офісі що потрібно. Звичайно ж працювати, а не розглядати дизайни, картини або елементи декору. Але ось, коли день у день приходиш в досить стандартну, сумну і сіру кімнату, в разі офісів це кабінети, то особливо нових ідей під час роботи не виникає. І працюєш, як на автоматі, щоб швидше переробити роботу і піти додому, де тепло і затишно. І про тепло я зараз говорю не як про температуру повітря, а як про самовідчуття в тій чи іншій навколишній атмосфері.

Інші керівники, і їх звичайно ж менше, мають бажання зробити свій офіс досить таки незвичайним і барвистим, хочуть бачити свій офіс не таким, як є у інших, а більш унікальним. Багато фахівців з цих питань вважають, що такі приміщення є більш виграшними для продуктивної роботи і взагалі ведення свого бізнесу.

Я погоджуся з ними, адже може спочатку людина, що не звикла до чогось нового, буде якраз тільки те й робити, що розглядати елементи декору, картини або навіть світильники. Але це поки не звикне, а ось за звичкою людина зможе не тільки добре, продуктивно і ефективно працювати, а й бути синтезатором нових ідей і рішень, яких так не вистачало в вашому бізнес-плані і реалізації цього бізнес-плану.

Другий варіант офісу буде кращим і швидко окупить всі витрати на нього за рахунок того, що підвищиться працездатність співробітників і привабливість серед клієнтів фірми, а також буде хороше зростання рейтингу компанії за рахунок поліпшення самого іміджу.

Є кілька нюансів, яких варто дотримуватися і тоді все вище перераховане здійсниться в десяток разів більше. Перше – це те, що стосується безпосередньо стін і оформлення самих поверхонь. Так темні, чорні кольори будуть візуально зменшувати простір, а ось білі і світлі навпаки збільшувати. Так що тут вже дивіться чого хочете більше: візуально збільшити або ж зменшити простір.

Також важливо знати і те, що, наприклад, матові поверхні вдало виглядатимуть в просторих приміщеннях. І також важливий момент, який стосується самого освітлення. І ось, якщо воно досить погане і приглушене, то темні тони тут точно не будуть доречні.

Пам’ятайте, одна важлива порада: поєднуйте приглушені і нейтральні з якимись яскравими деталями або колірними рішеннями, а все яскраве і кричуще з чимось приглушеним і нейтральним, щоб була атмосфера в офісі спокійніша.

Які кольори домінують при оформленні офісів?