Які зараз популярні стилі в інтер’єрі офісів?

Дизайн тієї або іншої кімнати, в якій ми знаходимося дуже впливає і на нас самих. А саме на наш настрій і як в цілому ми себе почуваємо у тій чи іншій кімнаті. Зараз хочу вам розповісти як же краще оформити свій офіс, щоб нічого не дратувало, а навпаки тільки підтримувало гарний настрій, а коли його немає, то і зовсім допомогло підняти.

Ось уявіть: коли ви входите в старий, сірий кабінет, то який у вас настрій з’являється? У мене це відразу ж асоціюється з брудним асфальтом після дощу і такий же похмурий день. Особисто я не хотіла би цілий день працювати в такому кабінеті. Звичайно ж це не залежить тільки від вас, але ви можете розбавити сірий фон чимось більш яскравим, але не таким, щоб в очі впадало. Потрібно додати тільки свіжості і емоцій сірому приміщенню. Якого ж стилю найкраще дотримуватися в оформленні офісу?!

Давайте почнемо краще з того, які ж є типи офісних приміщень. Якщо по суті говорити, то всього лише є 3 типи класичних приміщення під офіс. Перший тип і він більш поширений – це кабінетна система. Прям класика класикою: вздовж усього коридору, як ніби збудовані в чергу, низка різноманітних по своїх розмірах кімнат. Якщо точніше, то це закрита форма розміщення кабінетів. Так звичайно ж менша ймовірність згуртованого колективу, але ось точно кожен співробітник буде працювати добре і не буде відволікатися на інші дрібниці.

Наступний тип – це протилежна закритій формі – це відкрита форма. Це по своїй суті єдиний зал із невеликими і незначними перегородками. Це по-перше економить простір, а також дає можливість безлічі варіацій розташуванню цих перегородок і економності самого простору. Плюсом є те, що колектив буде більш згуртований, але і є велика ймовірність, що люди, які працюють разом будуть часто відволікатися на зайві звуки. Якщо тим більше є сильно сприйнятливі співробітники. Їм буде заважати добре працювати не тільки падіння ручки, але й зайві розмови інших співробітників.

І третій тип – це комбіноване офісне приміщення, яке складається і з загального залу із невеликими перегородками, і також із окремих кабінетів. За рахунок такого розташування кабінетів і робочих місць у співробітників є перспектива, адже всі будуть мріяти про окремий кабінет і будуть намагатися працювати більш ефективніше.

Для офісів зазвичай використовують якісь спокійні кольори, які не відволікають увагу від роботи тощо. Якраз це звикли бачити всі. Але чи все так і є насправді, може є нові, сучасні рішення? А ось що стосується безпосередньо стилів, які краще використовувати в оформленні офісів, то можна сказати, що їх в принципі досить багато. Багато сучасних компаній прагнуть використовувати неординарні стилі, щоб виразити себе.

Так доречним в офісі буде стиль хай-тек. Всі знають, а якщо не всі, то хоча б більшість знає, що стиль хай-тек – це мінімалістична кількість всіх декорацій і різноманітних декоративних прикрас. Також цей стиль передбачає безліч скляних і хромованих поверхонь, а також має бути багато світла і мають бути комфортно розташовані всі гаджети для роботи, а також незначні перегородки між робочими місцями кожного із співробітників або хоча б поділ по відділах.

Але ось враховуйте те, що якщо ваше офісне приміщення не зовсім дозволяє використовувати цей стиль, то і не ризикуйте. Краще грамотно все оформити, аніж зробити все просто так тому, що сподобалося.

Далі варто згадати також і про стиль лофт. Для такого стилю зазвичай характерне індустріальне оформлення. Це по своїй суті має бути відкрите приміщення з величезними вікнами і цегляною кладкою. Часто багато хто порівнює стиль лофт зі складом або заводом. Адже навіть і меблі підбираються різнопланові. Якщо уточнити на рахунок меблів, то можна сказати, що стиль лофт в собі поєднує предмети із різних епох.

І ось останній найпоширеніший стиль офісних приміщень – це техно-арт. Для цього стилю характерні складні і мало кому зрозумілі композиції, а також безліч яскравих кольорів.

Які зараз популярні стилі в інтер’єрі офісів?