Які діяльності вимагають ліцензії (про декілька з них)

Чи є для вас актуальною тема ліцензій? Я вважаю, що для всіх підприємців це цікаве питання, оскільки розмірковуючи про відкриття бізнесу, потрібно думати і про все, що його стосується. Все ж не приходить саме по собі, чи не так? Ось ловіть перелік тих діяльностей, які в обов’язковому порядку вимагають оформлення ліцензії.

Перше – розробка, а також виробництво і поширення шифрованих коштів, інформаційних і телекомунікаційних систем. Такі пристрої є захищеними і перевозити їх без ліцензії категорично не можна. Якщо така справа у вас проканала на початку, то потім можна на свою голову знайти багато проблем. А воно вам треба? Тому, якщо хочете будувати свій бізнес в такому напрямку, то перше, про що потрібно думати – це ліцензія.

Друге – також розробка і навіть виробництво засобів захисту конфіденційної інформації. Ви не думайте, що з таким жарти жартують. Ви можете бути класним програмістом і просто вундеркіндом. Але це ніяк не впливає на ліцензію. Навіть хакери, які, як думали, завжди будуть непоміченими, сидять у в’язниці за те, що когось зламали і подібне. Пояснювати не буду. Ви і так все знаєте. До речі, те ж саме стосується і діяльності з технічного захисту конфіденційної інформації.

Третє – це діяльність, пов’язана з реалізацією і виробництвом захисту від підробок поліграфічної продукції. Дуже смішно буде, якщо самі займаєтеся захистом, але в той же самий час порушуєте закон і всі правила. Навіть на таке виробництво потрібна ліцензія. Це ваш гарант хорошої і безпроблемної або майже безпроблемної роботи.

Все, що пов’язано з розробкою і виробництвом авіаційної техніки, утилізацією та реалізацією озброєння і військової техніки, випробування і установки, монтажу та технічного обслуговування теж вимагає ліцензійного дозволу. До того ж, якщо захоплюєтеся полюванням і зброєю і хочете на цьому всім побудувати свій власний бізнес, то подбайте про дозвіл робити це законно.

Лікарські препарати або банальне відкриття косметології говорить теж про те, що ліцензія просто необхідна. Це дуже добре не лише для ваших клієнтів та їх залучення, але і послужить вашим захистом в різних неприємних ситуаціях. Хоча їх краще все ж уникати, оскільки влада має повне право забрати ліцензію. Це те ж саме, що і коли у водія забирають права після великої дорожньо-транспортної помилки, назвемо це так.

Так і в діяльності, пов’язаної з усіма медичними препаратами та послугами, потрібно мати ліцензію. Вона гарантує вам захист, адже в деяких ситуаціях ви не винні, але клієнт все таки попався неприємний і хоче виграти справу. Ось тут можете показати ліцензію і довести, що ваша робота ніяк не нашкодила. Буде багато катавасії і проблем, але втратити ліцензію теж можна безповоротно.

До того ж, діяльність, яка пов’язана з перевезеннями внутрішнім водним транспортом або морським транспортом для перевезення пасажирів або багажу, теж вимагає ліцензії. Немає законного письмового дозволу – немає і роботи.

Чи часто ви обурювалися новим закладам, в яких організовують і проводять азартні ігри або є тоталізатори, букмекерські контори? Якщо вам не подобалася та діяльність, то сміливо можете піти в потрібні органи, щоб вони перевірили ліцензію даного закладу. По суті, і це потрібно. Якщо воно в межах норми, а не так, що зараз проявляється найбільше. Азарт азартом, але закону дотримуватися потрібно.

І останнє. Чи мріяли ви в дитинстві бути детективом? Ось і у мене такі думки теж були. Але виявляється і тут не все так просто. Щоб працювати приватним детективом, потрібна ліцензія. Це не те, що просто захотіли і все – вже детектив.

Які діяльності вимагають ліцензії (про декілька з них)