Що таке «Форекс»?

В одній з попередніх статей ми говорили про факторинг – дуже вигідний фінансовий продукт. І сьогодні я хочу продовжити тему фінансів і поговорити про один міжнародний ринок. Це ринок, на якому відбувається валютний обмін. Йтиметься про Форекс. І здавалося б, що таке іноземне слово вам взагалі ні про що не говорить, все ж воно простіше, ніж ви думаєте.

Форекс – це дуже перспективний план і потужний інструмент, але тільки в руках умілої та розумної людини. Оскільки всі ми можемо чогось навчитися в короткі терміни, якщо захочемо, то можемо зробити висновок, що цією самою розумною і вмілою людиною може бути абсолютно кожний. Але, як і в будь-якому іншому випадку, є й інша і відповідно не дуже хороша сторона медалі. Ясна річ, що час від часу можуть бути і невдачі, які пов’язані з вкладенням великих сум. При чому, починаючи від чогось маленького і закінчуючи великим. І навіть глобальним.

Щоб цього уникнути пропоную знову розбити статтю на кілька рубрик. І перша звучить так: «Вік, з якого можна починати торгівлю з Форекс». Насправді немає якогось певного віку, коли можна починати торгівлю. Все залежить від того, наскільки вміло  ви себе відчуваєте в тому чи іншому питанні. Ось, наприклад, вам може бути 20 і ви можете цілком керувати великою компанією, адже у вас є до цього здібності і головне – бажання. Або ж вам може бути 40, але десь в глибині душі, назвемо це так, ви залишилися ще дитиною, яка не може без підказки інших прийняти будь-яке рішення. Який тоді з вас бізнесмен.

А ще в тому випадку, якщо зазнаєте невдачі, то ви – 40-річний, далі і не візьметеся за вирішення цієї невдачі і її виправлення. Правда адже. І пам’ятайте, що на Форексі заробити гроші може тільки той, хто не лінується і готовий завжди вчитися. Якось трішки віршем вийшло, але так воно і є. Це робота не для тих, хто любить посидіти на дивані.

Друга рубрика «Що потрібно для такої торгівлі?». Багато хто буде кричати, що це везіння. І це може бути в деяких випадках правдою, але, в основному, на Форексі заробляють розумом та інтелектом. А також вам потрібні будуть такі інструменти, як телефон, планшет або ж ноутбук і найголовніше програма «Торгова платформа». Таких програм є ціле розмаїття і кожен може вибрати те, що більше подобається. Все інше, що потрібно для роботи на Форексі вже є в самій програмі і додатково шукати нічого не треба.

І наостанок ми залишили найцікавіше. І ви вже, напевно, здогадалися, що це рубрика «Скільки можна на Форексі заробити?». А це, я вам скажу по секрету, залежить тільки від вас самих. Скільки хочете, стільки і заробляйте. Якщо не можете заробляти стільки, скільки хочете, то заробляйте, скільки можете. Сподіваюся, ви ще не заплуталися в цій фразі.

Але, щоб у вас не було багато сумнівів, наведу кілька прикладів. Ось Джон Арнольд у 2001 році зміг уже заробити свій перший мільярд. І він тільки починав, а що ж далі? А те, що у 33 роки він став наймолодшим мільярдером в світі. Хочете також так? Тоді постарайтеся трохи і везіння обов’язково до вас прийде.

А ось Мартін Шварц за стандартом за один день торгівлі на Форексі міг заробити 70000 доларів. Ви уявіть собі, що було за місяць. До того ж, в 1984 році він брав участь в одному Торговому Чемпіонаті і навіть отримав набагато більше прибутку від цього, ніж всі його конкуренти. І, до речі, його прибуток був більшим, ніж спільний прибуток всіх його конкурентів. Оце так! Ви скажете, що це везіння. Але ось, як на мене, то це все людська праця і завзятість, а везіння тільки частково в цьому всьому допомогло.

Що таке «Форекс»?