Що таке тайм-менеджмент?

Велика кількість підприємців задають собі питання, що таке «тайм-менеджмент»? Простіше кажучи, це правильний розподіл часу, завдяки якому ми можемо підвищити свою продуктивність. У наш час це дуже важливо, адже всі ми скаржимося на брак часу, щоб впоратися з усіма своїми справами, але проблема тут не в тому, що багато потрібно зробити, а в тому, що ми не вміємо правильно керувати своїм часом.

Давайте більш поглиблено розберемося в тому, що таке «тайм менеджмент»

Отже, об’єднавши і вивчивши всі визначення цього терміна, ми вивели для вас єдине вірне. Тайм менеджмент-це процес організації і планування, розподілу часу між тими чи іншими видами діяльності. Якщо ми навчимося правильно використовувати свій час, то нам не доведеться перепрацьовувати на роботі і при цьому, ми будемо отримувати гарний прибуток. У підсумку, ви зробите і отримаєте більше, ніж витратите на це сил і часу. Нездатність керувати своїм часом завдає шкоди вашій активності та здоров’ю, і найчастіше це викликає стресову реакцію вашого організму.

Чому це так важливо?

Мало хто з нас може собі дозволити хоча б на трохи прилягти відпочити протягом дня. Це пов’язано з тим, що ми завантажуємо себе роботою та не розподіляємо свої справи на проміжки часу, які плануємо витратити на їх виконання. Величезною помилкою кожної людини є його багатозадачність. Ми намагаємося відразу взятися за всі справи, але, як відомо з приказки: «За двома зайцями поженешся, жодного не наздоженеш». Так і в нашому житті, ми починаємо робити багато справ одночасно, мало того, що дуже стомлюємося, так ще й справи ці робимо неякісно.

Як бути?

Оскільки у нас всіх є тільки 24 години на добу на вирішення важливих завдань, важливо правильно ними керувати. Успішні люди відмінно розподіляють свій час, ви бачили хоча б один раз розклад справ знаменитостей? Ні, це не список на місяць, все це вони встигають зробити за добу і при цьому, у них залишається час для відпочинку.

Зайнятість – це не одне й те ж, що ефективність

Добре керування часом вимагає важливого зміщення акценту з діяльності на результат: зайнятість – це не одне й те ж, що ефективність.
Витрачати свій день на божевільну діяльність часто менш продуктивно, тому що ви розподіляєте свою увагу на безліч різних завдань. Добре керування часом дозволяє вам працювати розумніше, а не старанніше, тому ви робите більше за менший проміжок часу.

Що таке тайм-менеджмент?

«Керування часом» входить до того, як ви організовуєте і плануєте, скільки часу ви витрачаєте на конкретні дії.
Може здатися нелогічним, приділяти дорогоцінний час вивченню керування часом, а не використовувати його для продовження своєї роботи, але переваги величезні:

  • Велика продуктивність і ефективність.
  • Краща професійна репутація.
  • Менше стресу.
  • Збільшення можливостей для просування.
  • Великі можливості для досягнення важливих життєвих і кар’єрних цілей.

Нездатність ефективно керувати своїм часом може мати деякі дуже небажані наслідки:

  • Пропущені строки.
  • Неефективний робочий процес.
  • Погана якість роботи.
  • Погана професійна репутація і застій у кар’єрі.
  • Більш високі рівні стресу.

Подумайте самі, чи варто приділяти увагу статтями про правильний розподіл свого часу? Або можливо набагато краще щодня брати на себе купу обов’язків і не мати змоги впоратися з ними? Тайм-менеджмент – це те, що допоможе вам почати більш легке та організоване життя. Ми сподіваємося, що ви будете приділяти більше часу пізнанню того, як володіти своїм часом. Про методи управління своїм часом ви дізнаєтеся в наступних наших статтях.

Що таке тайм-менеджмент?